نیروی زمینی سپاه پاسداران در ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه، به عنوان موفق‌ترین نیرو معرفی شد.

به گزارش مثلث انلاین سرهنگ دوم پاسدار مقداد فرمانی دبیر اجرایی ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم گفت: ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه اخیرا و با حضور جمعی از فرماندهان سپاه‌های استانی و فرماندهان نیروهای مختلف سپاه در تهران برگزار شد. سخنران ویژه این مراسم، استاد حسن رحیم‌پور ازغدی بود.

وی در این باره افزود: جشنواره مالک اشتر سپاه، هر ساله و به منظور معرفی رده‌ها و سازمان‌های موفق‌تر و رشدیافته سپاه پاسداران برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی جشنواره مالک اشتر سپاه پاسداران تصریح کرد: ما در طول سال، 4 دوره از تمام سازمان‌ها و نیروهای سپاه ارزیابی‌هایی انجام می‌دهیم که خروجی این ارزیابی، در جشنواره مالک اشتر با معرفی موفق‌ترین و رشدیافته‌ترین‌ نیرو، اعلام عمومی شده و توسط فرماندهی کل سپاه مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

سرهنگ فرمانی همچنین اظهار داشت: در جشنواره امسال، نیروی زمینی سپاه پاسداران از میان نیروهای سپاه و سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در میان سپاه‌های استانی، برگزیده و به عنوان منتخب معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در جشنواره امسال با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه از منتخبان امسال جشنواره تقدیر شد، خاطر نشان کرد: دور بعدی این جشنواره سال آینده برگزار خواهد شد.