برخی از نجابت آقای روحانی و دولت وی سوءاستفاده می‌کنند و طلبکار هم شده‌اند.

شهربانو امانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره سخنان و اتهامات برخی مخالفان علیه رئیس‌جمهوری اظهار کرد:

افراد و گروه‌های سیاسی که از پایگاه مردمی و اجتماعی برخوردار نباشند به رویکردهای غیراخلاقی مانند توهین و فحاشی روی می‌آورند. بداخلاقی‌ها به جایی رسیده است که به شخص اول اجرایی کشور توهین می‌کنند و هیچ برخوردی نیز با آن‌ها صورت نمی‎گیرد.

مدعی‌العموم باید با عاملان و مسببان هتک حرمت رئیس‌جمهوری برخورد قاطعی داشته باشد، متأسفانه گاهی دستگاه‎ قضا نسبت به هتاکان رئیس‌جمهوری منفعلانه رفتار می‎کند. در حالی‌که توهین به رئیس‌جمهوری بی‌حرمتی به مردم و جامعه تلقی می‌شود چراکه آقای روحانی نماینده مردم ایران به شمار می‌رود.

متأسفانه برخی منتقدان و مخالفان نیز فرهنگ استفاده صحیح از کلمات و عبارات را بلد نیستند یعنی دایره لغات آن‌ها فقط در بی‌اخلاقی و فحاشی خلاصه می‎شود. بنابراین برخی افرادی که ادعای برادری و دوستی با آقای روحانی دارند دستشان با مخالفان در یک کاسه قرار دارد و با یکدیگر همکاری می‎کنند.

متأسفانه افراد و گروه‌هایی که خودشان را همسایه آقای روحانی و دولت وی می‎دانند بیشترین ضربه را به دولت تدبیر و امید، وارد کرده‌اند. چه بسا اینکه برخی توهین‌ها و هتاکی‌ها در حیاط همسایگان آقای روحانی شکل می‌گیرد. به عبارتی گروه‎هایی که ادعای همسایگی با روحانی را دارند جا پای مخالفان و توهین‌کنندگان وی گذاشته‌اند.

من به جرأت می‌گویم که آقای روحانی یکی از با تجربه‌ترین سیاسیون کشور به حساب می‌آید آقای روحانی اهل کوتاه آمدن و باج دادن نیست برای همین یک دفعه مشاهده می‌کنیم که رسانه‌های زنجیره‌ای مخالفان دولت متن‌ها و حتی تیترهای خبری‌شان علیه او با هم یکی است. آیا این اتفاق ناگهانی و تصادفی است؟

برخی از نجابت آقای روحانی و دولت وی سوءاستفاده می‌کنند و طلبکار هم شده‌اند. مخالفان افراطی دولت یازدهم قصد زمین زدن آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 را دارند، اما محال است که اصلاح‌طلبان و حامیان واقعی دولت چنین اجازه‌ای را به مخالفان بدهند. مخالفان بدانند که اگر آقای روحانی تاکنون واکنشی نشان نداده است به خاطر سعه صدر ایشان است.

برادران دروغین و برخی همسایه‌های دولت برای مخالفان آقای روحانی هیزم جمع می‌کنند و به آن‌ها گرا می‎دهند.