مثلث آنلاین: استدلالم این بود که جوانان در چارچوب شرع و قانون به نشاط نیاز دارند .

توضیحات صالحی امیری پیرامون رابطه «کنسرت» و «ایدز»

[خبرگزاری فارس: توضیحات صالحی امیری پیرامون رابطه «کنسرت» و «ایدز»]

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی توضیحاتی را پیرامون تیترهای برخی رسانه‌ها در رابطه با سخنرانی اخیرش در رابطه با «کنسرت» و «ایدز» مطرح کرد.

سیدرضا صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس بابیان اینکه متأسفانه برخی رسانه‌ها با بی‌اخلاقی تیترهای نامربوط و دروغ از صحبت‌های بنده استخراج کرده‌اند گفت:‌ من هیچ‌گاه نگفته‌ام یکی از علل بیماری ایدز نرفتن جوانان به کنسرت است.

وی تصریح کرد: بنده روز سه شنبه در جمع شورای اداری استان تهران با محوریت الزامات تحقق گفتمان اقتصاد مقاومتی سخنرانی داشتم که در انتهای بحث تأکید بر ضرورت ثبات و آرامش ملی برای تحقق این مطالبه مقام معظم رهبری داشتم و تأکید کردم عده‌ای با طرح مسائل فرعی تصمیم دارند دولت را به حاشیه و مناقشه وادار کنند.

صالحی امیری بابیان اینکه در این سخنرانی به‌عنوان‌مثال موضوع کنسرت‌ها مطرح کردم ادامه داد: استدلالم این بود که جوانان در چارچوب شرع و قانون به نشاط نیاز دارند و فقدان نشاط به گسترش یاس و ناامیدی و نهایتاً به گسترش آسیب‌های اجتماعی منجر خواهد شد.

وی در پایان گفت: از این طریق تقاضا می‌کنم اهالی رسانه با گوش کردن فایل صوتی این سخنرانی شرافتاً بررسی کنند و بگویند کجای این بحث مشکل داشت که برخی افراد تیتر نامربوط و دروغ برای آن انتخاب کردند