پور محمدی گفته: در رابطه با نامه آقای مطهری حرف‌های خود را زدیم و صحبت‌های امروز پاسخی جدی برای او بود

وزیر دادگستری گفت: امام راحل و یارانش با طراحی و عکس‌العمل مناسب کشور را از وجود دشمنان نجات دادند.

به گزارش مثلث آنلاین، حجت‌الاسلام پورمحمدی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در واکنش به نامه علی مطهری اظهار کرد: امام راحل به ما یاد داد که در زمین دشمن بازی نکنیم و صحنه مبارزه را ما تعیین می‌کنیم و خودمان نقشه بکشیم.
وی تصریح کرد: در صحنه‌های گذشته و در دفاع از انقلاب و کشور امام راحل و یارانش بودند که با طراحی و عکس‌العمل مناسب و پیروی از دستورات و فرامین الهی توانستیم کشور را از دشمنی و شر دشمنان، صهیونیست‌ها و منافقین نجات دهیم.

وزیر دادگستری گفت: در رابطه با نامه آقای مطهری حرف‌های خود را زدیم و صحبت‌های امروز پاسخی جدی برای او بود.

پورمحمدی یادآور شد: ما نیز راه را ادامه خواهیم داد و در زمین دشمن بازی نخواهیم کرد.
پورمحمدی روز گذشته در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره به زندگی خفت‌بار منافقان اظهار داشت: امروز منافقان با خفت و خواری و لعن، نفرین و نفرت زندگی می‌کنند و درست است آمریکا، اسرائیل و عربستان به سراغ این افراد می‌آیند اما آن‌ها ارزشی ندارند که به ملت خود خیانت کنند و در نهایت مورد اعتماد هیچ‌کس نخواهند بود و ارزشی ندارند.

وزیر دادگستری گفت: خداوند فرمودند بر کفار رحم نکنید چون آنها به شما رحم نمی کنند و به منافقان نباید رحم کرد چراکه اگر بتوانند شما را به خاک و خون می کشند که کشیدند
وی عنوان کرد: ما افتخار می کنیم که دستور خدا در رابطه با منافقین را اجرا کردیم و در مقابل دشمنان خدا و ملت با قدرت ایستادیم و مقابله کردیم.