روسای سه قوه از مردم قدرشناس ایران دعوت کردند تا ضمن پاسخ به یاوه‌گویی‌های دشمنان، در راهپیمایی شرکت کنند

به گزارش مثلث آنلاین ، آقای روحانی رییس جمهور، آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه و آقای لاریجانی رییس قوه مقننه، همه مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی 222 بهمن دعوت کردند.
آقای روحانی در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره موضوعات این نشست افزود: جلسه سران قوا همواره برای بحث، بررسی و هماهنگی درباره مسائل کشور و منطقه و برخی از مسائل بین المللی به طور معمول برگزار می شود و امروز هم جلسه بسیار خوبی داشتیم .

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در آستانه 22 بهمن قرار داریم ابراز امیدواری کرد مردم بزرگوار ایران در راهپیمایی عظیم 22 بهمن با حضورشان بار دیگر نشان دهند که با انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری، ارتباط ناگسستنی دارند.

آقای روحانی با اشاره به اینکه مردم ما عزتشان، راه صحیحشان و حاکمیت ملی شان را در سایه انقلاب اسلامی می دانند ، گفت : هر سال راهپیمایی 22 بهمن باشکوه تر برگزار می شود و امسال هم با توجه به شرایط منطقه و جهان مردم ما هم حضور پرشوری در این راهپیمایی خواهند داشت.

*حضور پرشور مردم، به استقامت، پایداری و امنیت کشور معنای جدیدی می دهد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به استقامت، پایداری و امنیت کشور معنای جدیدی می دهد.

آقای علی لاریجانی در پایان نشست سران سه قوه، با بیان اینکه در این جلسه بسیار خوب، درباره مسائل داخلی وحدت نظر وجود داشت، افزود: حل مسائل داخلی در ابعاد اقتصادی نیازمند وفاق در سطح قوای کشور است که بررسی و تحلیل وجوه مختلف، به همکاری شایسته اجزاء مختلف قوا کمک می کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال که جشن ملی برای همه ایران است، به استقامت، پایداری و امنیت کشور معنای جدیدی می دهند، تاکید کرد: حضور مردم پاسخ گویایی به سخنان نادرست و برخی لفاظی هاست.

وی با اشاره به وضع بسیار خوب کنونی جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین المللی گفت: برخی سخنان که در مورد کشورمان مطرح می شود، نشان از این دارد که رفتار جمهوری اسلامی ایران در سطح جهانی از عقلانیت و دقت خوبی برخوردار است و لذا آنها به دنبال سناریوسازی دیگری هستند که البته در این جلسه برای اینگونه اقدامات برنامه، طرح و وفاق وجود داشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد در راهپیمایی 22 بهمن امسال هم شاهد حضور پرشور مردم باشیم.


* پیام جلسه سران سه قوه؛ وحدت و هماهنگی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی

آیت الله آملی لاریجانی در پایان نشست سران سه قوه در نهاد ریاست جمهوری با تبریک و تهنیت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 1357 ، تاکید کرد: برگزاری این جلسه در آستانه 22 بهمن را به فال نیک می گیریم که پیام آن، وحدت و هماهنگی سران قوا در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و حل مشکلات مردم است.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اثبات می کند که مردم و مسئولان یکصدا، پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و ارزش های انقلاب را دنبال خواهند کرد.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: مردم و مسئولان اجازه نخواهند داد با لفاظی ها و شعارهای توخالی برخی کشورها، آرمان های انقلاب زمین بماند و مردم می دانند آن چیزی که با خون شهدا به دست آمده است، با حرف های سبک برخی از اینها کنار گذاشته نخواهد شد.
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: ان شاءالله تحت هدایت های مقام معظم رهبری، مردم، قوا و مسئولان آرمان های انقلاب را دنبال کنند و پیروزی قطعی است.