مومنان خداجوی در سراسر کشور امروز پس از یک ماه روزه داری و عبادت به درگاه خداوند عید سعید فطر را جشن گرفتند و نماز عید را اقامه کردند.

مومنان خداجوی در سراسر کشور امروز پس از یک ماه روزه داری و عبادت به درگاه خداوند عید سعید فطر را جشن گرفتند و نماز عید را اقامه کردند.

در پایان ماه مهمانی خدا ، مسلمانانی که یک ماه در پاسخ به ندای حق ، در مبارزه با نفس وکسب فضایل الهی تلاش کردند صبح امروز تکبیرگویان در مساجد ، حسینیه ها و دیگر اماکن مذهبی حضور یافتند و نماز عید را در کنار یکدیگر اقامه کردند.
امروز مساجد و امامزادگان مملو از عشاقی بودکه شادمانه برای دریافت عیدی یک ماه عبادت خالصانه، شب زنده داری و استغاثه به درگاه پروردگار متعال به اماکن مذهبی رفتند و به حق این روز گرامی خیر و برکت رابرای مسلمانان از حضرت حق درخواست کردند .
پخش نقل و شیرینی و تبریک عید سعید فطر به همدیگر ، جلوه های زیبای این عید بزرگ در مکان های برگزاری نماز عید بود .
مراسم نماز عید فطر در حرم های مطهر رضوی ، حضرت معصومه (س) ، حضرت عبدالعظیم ، شاهچراغ و دیگر امامزادگان رنگ و بوی دیگری داشت .
زائران و مجاوران این بارگاه های قدسی ، میزبان مومنانی بودند که پس از یک ماه روزه داری به این اماکن مقدس مشرف شدند تا صاحبان این مضاجع شریف را واسطه خود و خدای خویش قرار دهند تا دعاهایشان بیشتر مقبول درگاه احدیت قرار گیرد .
شرکت کنندگان در این اجتماع عظیم معنوی با تصافح و تبریک به یکدیگر ، از درگاه خداوند متعال تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) ، سلامتی مومنان و مسلمانان و نابودی دشمنان اسلام و مسلمین را خواستار شدند.