پژمان گرامی رییس کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان خبر از مخالفت شورای مرکزی این حزب با استعفای دکتر خرازی داد.

پژمان گرامی رییس کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان خبر از مخالفت شورای مرکزی این حزب با استعفای دکتر خرازی داد.

گرامی گفت: پیرو استعفای رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، عصر پنج شنبه جلسه شورای مرکزی برگزار شد و موضوع استعفای ایشان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جلسه با توجه به اصرار دکتر خرازی بر استعفا، مخالفین و موافقین به صورت تفصیلی دلایل و استدلالهای خود را مطرح کردند، افزود: در این جلسه ضمن انتقاد از بی اخلاقی های انجام شده طی هفته های گذشته این نکته مورد تاکید قرار گرفت که دغدغه های دلسوزان جبهه اصلاحات حائز اهمیت بوده و ندای ایرانیان خود را متعهد به حرکت در چارچوبهای مورد وثوق جبهه اصلاحات می داند.

رییس کمیته اطلاع رسانی این حزب اظهار داشت: در این جلسه پنج ساعته پس از بحث و بررسی صورت گرفته ، اعضای شورای مرکزی با استعفای دکتر خرازی مخالفت کردند.

گرامی در پاسخ به این سوال که شورای مرکزی نسبت به مواضع بحث برانگیز اخیر چه موضعی اتخاذ کرد؟ گفت: در مجموعه حزب ندای ایرانیان افرادی با سلایق و نظرات متفاوت حضور دارند اما طبیعی است که در هر حزبی مجموعه مواضع رسمی از طریق بیانیه ها و اسناد حزبی منتشر شده و افراد منتسب به حزب همچون اعضای دیگر احزاب آزادند که دیدگاهها و نظرات خود را با رسانه ها در میان بگذراند.

درپایان، گرامی خبر از برگزاری نشست رسانه ای در هفته آینده به مناسبت اخذ پروانه این حزب داد.