روزنامه کیهان روز یکشنبه تیتر نخست خود را به نشست خبری رییس جمهوری و پاسخ او به خبرنگاران درباره علت عدم ارائه لایحه برجام، با عنوان ' چیزی امضاء نکرده ایم که برای تصویب به مجلس بفرستیم!' اختصاص داد.

روزنامه کیهان روز یکشنبه تیتر نخست خود را به نشست خبری رییس جمهوری و پاسخ او به خبرنگاران درباره علت عدم ارائه لایحه برجام، با عنوان ' چیزی امضاء نکرده ایم که برای تصویب به مجلس بفرستیم!' اختصاص داد.

به گزارش ایرنا ، کیهان در بخشی از این خبر آورده است: رئیس جمهوری کشورمان تاکید کرد که توافقی که در وین به دست آمده، از آنجا که توسط دولت امضا نشده نیازی به تصویب در مجلس ندارد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز گذشته در نشستی خبری که با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی در پاستور برگزار شد، اظهار داشت: دولت یازدهم به نیمه راه خود رسیده. دو سال از این افتخار برای دولت که مردم بار مسئولیت را به این دولت سپردند می گذرد.
اگر من بخواهم این نیمه راه را با یک جمله تبیین کنم، این نیمه راه برای ایجاد آرامش و ثبات در بخش های مختلف این جامعه بود. ما از یک دولتی که با التهاب، دولتی که با مشکلات فراوان در بخش وحدت اجتماعی، در سیاست خارجی، در مسائل اقتصادی روبرو بود حرکت کردیم به سمت یک دولت مستقر، با ثبات، دولتی که همه تلاش خود را به کار برد که در قدم اول در سیاست داخلی زخم جدیدی را ایجاد نکند و بر زخم های گذشته مرهمی بگذارد.
روحانی ادامه داد: ما چیزی را امضاء نکردیم نه تنها رئیس جمهور بلکه نماینده رئیس جمهور هم چیزی را امضاء نکرده است، در واقع آنچه که امروز انجام می گیرد نسبت به معاهده ای بوده که قبلاً ایران آن را پذیرفته بود و همه این بحث ها برای این است که می گویند معاهده NPT را درست اجرا کرده اید یا خیر؟ که ما اعلام می کنیم درست اجرا کردیم اما یک عده ای مخالف ما بودند و اعلام کردند که درست اجرا نمی کنیم.
روزنامه کیهان عکس نخست خود را به خانواده کودک فلسطینی که با چنگ و دندان فرزند خود را نجات دادند و عکس دیگر این روزنامه به کنفرانس خبری رییس جمهور اختصاص داد.
یادداشت روز کیهان به قلم حسین شمسیان با موضوع «روزنه های نفوذ » به راه های نفوذ دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی پرداخته است .
در بخشی از این یادداشت می خوانیم :برخلاف آنچه دشمن می کوشد به عنوان واقعیت ایران اسلامی نشان دهد، مردم در ضرورت دشمنی با آمریکا و ستیز با مستکبرانی که هم و غمشان نابودی انقلاب اسلامی و ثمره خون فرزندان آنهاست، کمترین تردیدی ندارند.
این واقعیت را دشمن بهتر از هرکسی می داند چون بارها و بارها از مردم سیلی خورده و به فضل خدا خواهد خورد.
اما همه تلاش آنها این است که این خط نادرست را با به کارگیری دستگاه رسانه ای خود در داخل و خارج کشور، به جامعه و در مدلی بالاتر به مدیران نظام القا کنند و اینگونه وانمود کنند که مردم از حمایت انقلاب خویش دست برداشته اند! آنها می کوشند رای مردم در هر انتخابات را با این نگاه ارزیابی کرده و آن را در همین مضمون نادرست تحلیل و تفسیر کنند و روی ابر آرزو های خام خویش پرواز کنند! خیالی خام و سودایی ناتمام که به فضل الهی هرگز محقق نشده است.
«بزک شیطان بزرگ این بار به بهانه پارچین، ربیعی: با رشد اقتصادی بدون اشتغال مواجه هستیم،روزنامه های حامی دولت: دستاورد توافق گران کردن دلار بود؟! دو دوزه بازی سخنگوی کارگزاران درباره ارزش های انقلاب و اوباما: برنامه هسته ای مطالبه همه مردم ایران است» از اخبار ویژه این روزنامه می باشد.