اظهارات حسینیان نشان می‌دهد که پایداری همچنان لاریجانی را از اصولگرایان نمی‌دانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر این باور است که لاریجانی و طیف او نمی‌توانند به اصول گرایان به وحدت برسند.

به گزارش مثلث آنلاین، حجت الاسلام روح‌الله حسینیان، عضو جبهه پایداری در مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه وحدت پایداری‌ها با سایر گروه‌های اصولگرا به نامه نیوز گفته: ظاهرا جبهه پایداری با سایر گروههای اصولگرا به وحدت رسیده است و این وحدت با طیف های اصلی و جریانات تاثیرگذار اصولگرایان اتفاق افتاده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد این که منظور او از طیف‌ها اصلی چه کسانی هستند گفت:این جریانات همان جریانات اصولگرایی بودند که در انتخابات مجلس نهم نقش اساسی و تاثیرگذار بوده‌اند و توانستند رای بیاورند. یعنی مجموعه‌ایی از موتلفه، رهپویان و ایثارگران است.

حسینیان در مورد اینکه آیا علی لاریجانی و افراد نزدیک به وی نیز شامل این طیف‌ها می‌شود گفت: من خیلی به طیف لاریجانی امیدوارنیستم که بتواند با اصولگرایان به وحدت برسد.

وی در مورد اینکه برای انتخابات مجلس دهم، لاریجانی با کدام طیف وجریان سیاسی به وحدت می رسد گفت:به نظرم آقای لاریجانی بیشتر در حال حاضر با کارگزارانی‌ها رابطه دارد و در حال سازش با دولت است.

حسینیان هم چنین در پاسخ به این سوال که در صورت به وحدت رسیدن سایر گروه‌های اصولگرا با لاریجانی و افراد نزدیک به وی آیا پایداری‌ها نیز در این حلقه وحدت می مانند گفت:قطعا پایداری ها با نیروهای اصولگرا به وحدت می‌رسند.