این شهید بزرگوار می دانست که شرط ایمان واقعی به خدای متعال چیزی جز جهاد در راه خدا نیست .

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر سردار شهید همدانی گفت: ایشان در راه برقرای امنیت و دفاع از استقلال نظام اسلامی، خاک مقدس اسلامی و استحکام جبهه اسلامی به شهادت رسید .


فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر سردار شهید همدانی در میدان امام خمینی همدان با اشاره به اینکه استحکام جبهه اسلامی از رشادت مردانی چون سردار همدانی است ، افزود : این شهید بزرگوار می دانست که شرط ایمان واقعی به خدای متعال چیزی جز جهاد در راه خدا نیست .

سرلشگر جعفری گفت : شهید همدانی از پرافتخارترین سرداران شریف اسلام است که خدای بزرگ او را تا این زمان برای پیاده کردن تجربیات موفق خود نگه داشت و سرانجام در جبهه دفاع از حرمین مطهر جان خود را تقدیم اسلام کرد .

وی همچنین با اشاره به اینکه همدانی ها باید به خود ببالند که چنین مجاهدی را در دل خود پروراندند ، افزود : این رزمنده و مجاهد قدیمی و پرتلاش ، مقطع پایانی عمر با برکت خود را با چهره نورانی برای حفظ حریم امن اسلام سپری کرد و در پایان به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدا نائل شد .

سردار همدانی که مفتخر به دریافت 2 نشان فتح از دست رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا به خاطر هدایت و فرماندهی موفق لشکرهای تحت امر در دوران دفاع مقدس بود پس از سال ها مجاهدت، در عملیات مستشاری در مسیر حلب به دست تروریست‌های داعشی به فیض شهادت نایل شد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان نیز پیش از سخنرانی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر سردار همدانی با اشاره به رشادتهای سردار همدانی در جبهه های حق علیه باطل و دفاع از حرمین مطهر ، گفت : سردار همدانی شاگردانی را تربیت کرده که راه او را ادامه می دهند و از سوریه و اسلام واقعی در برابر اسلام تکفیری و ساختگی دفاع می کنند .

آیت الله غیاث الدین طه محمدی از حاضران در مراسم تشییع این سردار رشید اسلام قدردانی کرد .

در این مراسم که با حضور شمار زیادی از مردم همدان در میـدان امام این شهر در حال برگزاریست ابتدا آیت الله محمدی نمـاینده ولی فقیـه و امام جمعه همدان به بیان ویژگی های شخصیتی ، اخلاقی و شجاعت این سردار رشید اسـلام پرداخت و از مردم به خاطر این حضور پـرشور قدردانی کرد .

پیکر شهید حسین همدانی پس از تشییع در تهران عصر دیروز به زادگاهش منتقل و قرار شد پس از تشییع در گلزار شهدی همدان و در جوار آیت الله موسوی همدانی امام جمعه فقید این شهر به خاک سپرده شود .

سردار شهید حسین همدانی پنجشنبه گذشته در حین عملیات مستشاری توسط گروهک صهیونیستی تکفیری داعش در حومه شهر حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.