محمد سرافراز رئیس رسانه ملی صبح امروز در جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

محمد سرافراز رئیس رسانه ملی صبح امروز در جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، جلسه این فراکسیون با حضور رئیس سازمان صدا و سیما را خیلی مفید و خوب ارزیابی کرد.

ریاست این جلسه برعهده کاظم جلالی بود و اعضای فراکسیون نیز در این نشست حضور داشتند و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

بعد از اتمام جلسه، کاظم جلالی در مصاحبه با خبرنگار ما به تشریح این جلسه پرداخت و گفت: این نخستین جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با آقای سرافراز پس از مدیریت ایشان در سازمان صدا و سیما بود.

وی با اشاره به مفید بودن این جلسه، تصریح کرد: در این نشست ریاست سازمان صدا و سیما، مشکلات، نارسایی‌ها، کمبودها و در عین حال برنامه های پیش روی خود را با نمایندگان مطرح کرد.

جلالی ادامه داد: برخی نمایندگان هم نقطه نظرات خود را از جمله پرداختن به موضوعات اصلی کشور، بحث اقتصاد مقاومتی، فرهنگ سازی درست در صدا و سیما و نحوه پوشش مطالب در رسانه ملی را به صراحت بیان کردند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: دوستان در مورد برجام و نوع برخوردهایی که انجام شد تا حدود زیادی نقد داشتند که البته آقای سرافراز هم توضیحاتی داد که چه میزان منتقدان و چه میزان طرفداران برجام در صدا و سیما حضور داشتند.

جلالی تصریح کرد: نقطه نظرات دوستان (نمایندگان) این بود که در ارتباط با مصوبه مجلس درباره برجام و تصمیم مجلس، کار شایسته و بایسته ای انجام نشده است مخصوصا در مورد تبیین مصوبه مجلس که خیلی با سرعت از آن عبور شد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در پایان، جلسات این چنینی را خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: همه ما در قالب جمهوری اسلامی حرکت می کنیم و طبق نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب، هدف وحدت و همدلی است و هر چقدر با صراحت بتوانیم در جلسات محدودتر و خصوصی تر مسایل را مطرح کنیم مفید است.