داعش برای ما تهدید است اما دغدغه نیست چرا که نیروهای مسلح ما با فرماندهی مقام معظم رهبری بر صدها کیلومتر آن سوی مرزها اشرافیت دارند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: داعش برای ما تهدید است اما دغدغه نیست چرا که نیروهای مسلح ما با فرماندهی مقام معظم رهبری بر صدها کیلومتر آن سوی مرزها اشرافیت دارند و امروز ما از نظر دفاعی و امنیتی در اوج هستیم.

سرتیپ پاسدار «قاسم رضایی» در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه بااشاره به کلام امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه ما هرچه داریم از محرم و صفر است ، گفت: به واقع با نگاه به وقایع بعد از انقلاب، تاثیر محرم و صفر و واقعه عاشورا را در همه عرصه ها و موفقیت های کشور در برابر بیگانگان می بینیم.

وی محرم و صفر را یکی از سرمایه‌های بزرگ مردم ایران برشمرد و افزود: محرم و صفر موجب یکپارچگی و وحدت مردم ایران است و پیروی مردم ما از حرکت بزرگ امام حسین (ع) در عاشورا موجب شده که پوزه آمریکا را بر خاک بمالیم.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین وجود دو بال سبز ولایت و سرخ شهادت و آرمان الهی انقلاب اسلامی را موجب اوج گرفتن کشورمان برشمرد و افزود: امروز کشور ما با بهره گیری از این دو بال به اوج عزت و سربلندی رسیده و دشمنان سعی دارند از طرق مختلف با ضعیف کردن اعتقادات جوانان ما این پرنده تیز پرواز را به پایین بکشند.

سردار رضایی به کلام مقام معظم رهبری در رابطه با شبیخون فرهنگی، ناتو فرهنگی و تهاجم فرهنگی اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با بصیرت، توطئه های دشمنان را تحت نظر دارند و با هدایت‌های به موقع خودشان به ما آگاهی و آمادگی در برابر دشمنان را می دهند و ما نیز باید با بصیرت افزایی به جنگ با دشمن در جبهه فرهنگی برویم.

وی همچنین به جدی گرفتن اصل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و ادامه داد: باید ابتدا امر به معروف و نهی از منکر را از خودمان آغاز کنیم و خود و خانواده مان را از منکرات باز داریم و به سوی معروف و خوبی ها هدایت کنیم تا الگوی جامعه شویم.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین گفت: باید عبرت‌های عاشورا در جامعه امروزی ما بومی سازی شود و جوانان ما یزیدیان زمانشان را به خوبی بشناسند.

این مقام عالی رتبه در مرزبانی کشور تصریح کرد: داعش برای ما تهدید است اما دغدغه نیست چراکه نیروهای مسلح ما با فرماندهی مقام معظم رهبری به طور کامل بر صدها کیلومتر آن سوی مرزها اشرافیت دارند و امروز ما از نظر دفاعی و امنیتی در اوج هستیم و آمادگی نیروهای مسلح ما بسیار خوب است.

براساس گزارش سایت پلیس، در پایان این مراسم از خدمات سردار «کیومرث شیخی» فرمانده سابق مرزبانی استان کرمانشاه تقدیر و با قرائت حکم فرمانده ناجا، سردار «لطفعلی پاکباز» به عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان کرمانشاه معرفی شد.