احمد توکلی نامه عذرخواهی سعید حجاریان از وی به دلیل طرح یک ادعا را منتشر کرد.

احمد توکلی نامه عذرخواهی سعید حجاریان از وی به دلیل طرح یک ادعا را منتشر کرد.

نماینده تهران در مجلس با یادآوری این‌که «چند سال پیش سعید حجاریان طی مصاحبه‌ای ادعا کرده بود که دولت سیدمحمد خاتمی چاپخانه‌ای را به من به عنوان مدیر مسئول روزنامه فردا داده که من آن را برای کاسبی شخصی در اختیار پسرم گذاردم.» خاطرنشان کرد که «این ادعا را در همان نشریه تکذیب کردم، اما هر از گاهی اینجا و آنجا، همان حرف ها تکرار میشد.»

وی ادامه داد: چند روز پیش نامه‌ای از آقای حجاریان به دستم رسید که ایشان کار خویش را اصلاح کرد و حقیقت آشکارتر شد. از این بابت تشکر می‌کنم.

متن نامه آقای حجاریان به شرح زیر است:

برادر گرامی اقای دکتر احمد توکلی

باسلام وارزوی توفیق

بعد از مصاحبه ای که چند سال پیش با مجله اندیشه پویا کرده ودر ان ادعا کردم که شما از دولت اقای خاتمی برای روزنامه فردا چاپخانه ای گرفته اید دستگاه تبلیغی دولت معجزه سخن مرا بهانه ای برای رانت جو خواندن شما کرد . من مترصد بودم تا دولت عوض شود تا پس از تحقیق جبران مافات کنم واکنون بعد از تحصیل اسناد (که انرا برای شما میفرستم) به قطع می گویم که روزنامه فردا جز دستگاه لیتوگرافی ابزار دیگری دریافت نکرده است واز بابت این سهو پوزش میخواهم وامیدوارم در استانه انتخابات این موضوع مستمسکی برای حمله به شما قرار نگیرد . توفیق رفیق راهتان در زمینه مبارزه با فساد بخصوص فساد سیاسی باد.

وما أبرئ نفسی إن النفس لأمارة بالسوء إلا ما رحم ربی إن ربی غفور رحیم

سعید حجاریان