درحالی که برخی رسانه‌ها خبر از نپوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان می‌دادند لاریجانی آن را تکذیب کرد

هفته نامه مثلث در آخرین شماره‌ای که امروز منتشر شد از پوستن همه طیف‌های اصولگرایی به ائتلاف خبر داده بود. برخی رسانه ها آن را از قول لاریجانی تکذیب کردند اما مصباحی مقدم از قول لاریجانی خبر داد که وی این تکذیبیه را درست نمی‌داند.

صبح امروز نیز البته آقای جلالی اظهاراتی درباره نپوستن رهروان ولایت به ائتلاف اصولگرایان بیان کرده بود. مثلث خبر داد که از لاریجانی برای این منظور دعوت به عمل آمده و جلالی خبر داده بود که «درعالم واقعی سیاست ، اتفاق خاصی نیفتاده است.»

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت همچنین گفته بود که «ائتلاف اقدامی پسندیده است. با این حال حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با تسنیم خبر از پیوستن لاریجانی به ائتلاف داد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: آقای علی لاریجانی تکذیبیه رسانه‌ها درباره پیوستنش به شورای ائتلاف اصولگرایان را تکذیب کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیح داد: بنده تکذیبیه‌ای را امروز در یکی از روزنامه ها دیدم مبنی بر اینکه آقای لاریجانی به شورای ائتلاف اصولگرایان نپیوسته‌ است. لذا در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام این تکذیبیه را به اقای علی لاریجانی نشان دادم.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی این تکذیبیه را قبول نداشت؛ یعنی به عبارت دیگر آقای لاریجانی همچنان بر عهد خود در پیوستن به شورای ائتلاف اصولگرایان پایبند است؛ لذا آن تکذیبیه را تکذیب می‌کند.

مصباحی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: من در جلسه امروز مجمع تشخیص به آقای لاریجانی گفتم که این را بگویید که تکذیب کنند و او هم قبول داشت.