جدیدترین شماره هفته نامه مثلث با عنوان «یک فهرست یک صدا» منتشر شد.

مثلث در این شماره خبر ویژه‌ای از ائتلاف اصولگرایان را منتشر کرده است که با گذشت تنها یک روز بازتاب گسترده‌ای داشت.

چنان که مثلث در این شماره خود خبر داده است، مجموعا ۱۵ شخصیت اصولگرا وظیفه هماهنگ سازی نیروهای این طیف در انتخابات هفتم اسفند را برعهده دارند که چهره هایی چون کعبی، آشتیانی، حسینی بوشهری، مصلحی، ابراهیمی و تقوی از آن جمله هستند. این شورای ۱۵ نفره داوری همچنین از شخصیت های مطرح اصولگرا دعوت کرده اند تا با پیوستن به این ائتلاف نیروهای مورد نظر خود را برای قرار گرفتن در فهرست نهایی اصولگرایان در شهرهای مختلف ارائه دهند. علی اکبر ولایتی، غلامعلی حدادعادل، علی لاریجانی، محمدباقر قالیباف، محسن رضایی، محمدرضا باهنر و سعید جلیلی ازجمله دعوت شدگان به این ائتلاف هستند. در گزارش اختصاصی مثلث درباره وحدت اصولگرایان تاکید شده است که با پیوستن علی لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان، موضوع تاسیس حزب رهروان منتفی شده و بنابراین جبهه متحد اصولگرایی اینک از علی لاریجانی تا جبهه پایداری را دربر گرفته است.

در ادامه پرونده های انتخاباتی این شماره مثلث، موضوع نظارت مجلس خبرگان بر رهبری مورد بحث قرار گرفته است و سپس مثلث به موضوع اختلافات میان اصلاح طلبان و حامیان دولت پرداخته است. در همین رابطه حسن رسولی که از جمله چهره های یاسی نزدیک به محمدرضا عارف است، به مثلث گفته اصولگرایان و اصلاح طلبان قرار نیست به یک فهرست واحد برسند.

در این شماره مثلث موضوع تخلفات در جامعه پزشکی با صاحبنظران به بحث گذاشته شده و سپس در سه پرونده مربوط به سیاست خارجی، موضوع راست گرایی در جهان مورد توجه قرار گرفته است. پدیده دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که مشهور به نماد پوپولیسم آمریکایی است، محور یکی از این پرونده هاست. یک صاحبنظر سیاسی راز موفقیت ترامپ در نظرسنجی ها را توان او در سرگرم سازی افکارعمومی ایالات متحده دانسته است. محور پرونده دیگر مثلث، شکست جریان راست افراطی در انتخابات منطقه ای فرانسه به سبب ائتلاف سوسیالیست ها با راست میانه است. موضوع پرونده سوم هم شکست چپ گرایی در آرژانتین و پایان افسانه کرشنر است.

در این شماره ۸۸ صفحه ای که ۵۰۰۰ تومان قیمت دارد، با سازنده مستند «آزادراه» هم گفتگو شده و محسن خان جهانی تاکید کرده است که فیلمش سیاسی نیست. مثلث همچنین در پرونده ورزشی این شماره نیز به بحث درآمدهای ارزی و غیرارزی فدراسیون های فوتبال پرداخته است.