یک عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس از مخالفت اعضای این فراکسیون برای پیوستن به ائتلاف اصولگرایان خبر داد.

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس از مخالفت اعضای این فراکسیون برای پیوستن به ائتلاف اصولگرایان خبر داد.

اسماعیل جلیلی با اشاره به جلسه صبح امروز (یکشنبه) فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: در این جلسه پس از تعیین دستور مبنی بر این که آیا فراکسیون در شورای مشورتی اصولگرایان نماینده‌ای داشته باشد یا خیر؟ بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: عملکرد تندروانه برخی گروه‌ها در طول سالهای گذشته و ترجیح منافع گروهی بر منافع ملی از کلیدی‌ترین علل مخالفت اکثریت برای پیوستن به این ائتلاف بود.

این نماینده مجلس یادآور شد: امروز فراکسیون با تصمیم مهم خود که پایبندی به منافع ملی و مطالبات مردم به عنوان مرام و اساس کار تشکیلاتی بود به این ائتلاف پاسخ منفی داد و رویکرد استقلال فعالیت‌های خود را با پایبندی به اصول و ارزشهای نظام و منافع ملی و مطالبات مردم تعیین کرد.

حسن گروسی نیز در همین رابطه گفت که لایحه مناطق آزاد تجاری از جمله مباحث جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت بوده و در این زمینه تأکید شده که بیشترین تمرکز روی صادرات، تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و رویکرد تولیدمحور باشد.

به گفته وی، فراکسیون رهروان ولایت همچنین در این جلسه تأکید کرده که فراکسیون در انتخابات پیش رو با اعتدال حرکت خواهد کرد و عقلانیت و منطق را رعایت می‌کند.