رییس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران با اشاره به خبر بی‌بی‌سی مبنی بر دلیل تغییر نام ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر (عج) توضیحاتی ارائه کرد.

مجتبی شاکری صبح امروز در تذکر خود در صحن علنی شورای شهر با اشاره به نامه فرمانداری مبنی بر سرانجام خانه شهریاران جوان گفت: نامه‌ای که از سوی فرمانداری در پاسخ به این اعتراض آمده، امضاء، تاریخ، شماره دبیرخانه ندارد و تنها به عبارت این نوشته برابر اصل است اکتفا کرده و از لحاظ قانونی این نامه اعتبار ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از واگذاری خانه شهریاران جوان به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری گفت: سازمان فرهنگی و هنری طی چند سال اخیر نیروهای خود را به 4000 نفر رسانده و جای سوال است که با الحاق مجموعه شهریاران جوان چه سودی به شهرداری می‌رسد.

رییس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران با اشاره به انتشار برخی اخبار از سوی شبکه‌های خارجی از جمله بی‌بی‌سی گفت: بی‌بی‌سی اعلام کرده که دلیل تغییر نام ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر(عج) به تئاتر شهر به دلیل اعتراض هنرمندان بوده اما باید بگویم که مدیریت شهری خود این تصمیم را گرفته و هیچ هنرمندی تاکنون اعتراضی نداشته است.