پس از فاش شدن هویت ناپدری بی شرمی که دو دختر خانواده اش را مبتلا به HIV مثبت کرد دستگیر و محاکمه شد.

پس از فاش شدن هویت ناپدری بی شرمی که دو دختر خانواده اش را مبتلا به HIV مثبت کرد دستگیر و محاکمه شد.

به گزارش پلیس انگلیس در کانتربری، ناپدری 60ساله پس از سوءاستفاده غیر اخلاقی از دو دختر خوانده 14و11 ساله اش هر دوی آنان را مبتلا به بیماری ایدز کرد.

در دادگاهی که دیروز و امروز در کانتربری برگزار شد وی متهم به کودک آزاری و تجاوز به عنف شده است و هر دو خواهر قربانی شده به دست ناپدری بی شرم در حالی مورد سوءاستفاده غیر اخلاقی و تعرض قرار می‌گرفتند که از مرگ مادر آنها یک سال می‌گذشت، یکی از این خواهران که اکنون 22ساله است زمانی که هویت ناپدری اش را فاش کرد که متوجه بیماری مرگبارش در اعلام نتیجه آزمایش خون شد.

هر دو قربانی این حادثه که به دلیل مسائل قانونی نام آنان در خبرگزاری‌ها فاش نشده سرگذشت تلخ خود را پس از 8سال تحمل رنج و عذاب بازگو کردند.

زمانی که مادر آنها به دلیل عارضه قلبی درگذشت از همان زمان مورد سوءاستفاده جنسی و غیر اخلاقی ناپدری بی شرمشان پس از محبوس شدن در منزل مسکونی شان در "کانتربری" انگلستان قرار گرفتند.

بنابر اظهارات دردناک این دو خواهر قربانی شده گفتن جملاتی تکراری مثل "خسته شدم کافی است" طی 8سال نتوانست مانع از کنترل رفتار غیر اخلاقی پدر خوانده شان شود.

دو خواهر شجاع در فرار موفقیت آمیز خود توانستند هویت پدرخوانده شان را نزد پلیس فاش کنند و حضور پلیس پس از شکایت آنان منجر به دستگیری این پدرخوانده 60ساله بی شرم شد.

در اولین جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی تمامی اتهامات وارده را رد و با پا فشاری بر بی‌گناهی خود ادعای دو خواهر را بی پایه و اساس می دانست در جلسه دادگاه بعدی که با ارائه مدرکی غیر قابل انکار این ناپدری به اتهام سوءاستفاده غیر اخلاقی و جنسی از کودکان زیر 13سال و تجاوز به عنف محکوم و محاکمه خواهد شد.

بنابر گزارش پلیس نتیجه آزمایش قربانی 13ساله که پس از تعرض از جانب ناپدری اش باردار شده بود آلوده بودن وی به ویروس HIV را فاش کرد که به دلیل همین بیماری و بنابر دستور قضایی سازمان بهداشت و درمان انگلستان مانع به دنیا آمدن کودکش شد.

بنابر گزارش پزشکی قانونی پس از اعلام نتیجه آزمایش و تست DNA هویت ناپدری به عنوان پدر تایید شده است.