روز گذشته خبری مبنی بر خودکشی دختری جوان در شمال تهران در حالی در رسانه‌ها منتشر شد که هنوز مشخص نیست که متوفی به علت خودکشی جان خود را از دست داده یا خیر؟ و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره این حادثه گفت: حوالی ساعت 18 روز گذشته یک مورد خبر کشف جسد به سامانه 125 اطلاع داده شد که عوامل آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل حادثه زیر پلی در تقاطع دو بزرگراه چمران و نیایش بود. خیابانی خلوت به نام اسلام‌آباد شمالی که هنگام حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که دختری نوجوان با حدود 14 سال سن با صورتی خونین بر کف خیابان افتاده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه هیچ شواهدی مبنی بر اقدام این دختر به خوکشی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: عوامل آتش‌نشانی محل را به عوامل انتظامی تحویل داده و دقایقی بعد با توجه به فوت این دختر نوجوان، به ایستگاه بازگشتند.

گرچه برخی از رسانه‌ها مرگ این دختر نوجوان را خودکشی اعلام کرده بودند اما تاکنون هیچ یک از مقامات رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند، ضمن اینکه تحقیقات درباره این پرونده در نیروی انتظامی در حال انجام است.