فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده زنجان از شناسایی و دستگیری سارق و کشف طلاجات سرقتی خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده زنجان از شناسایی و دستگیری سارق و کشف طلاجات سرقتی خبر داد و گفت: متهم عنوان کرد که از ترس زندان اقدام به سرقت کرده است.

سرهنگ بهرام خلیلی در تشریح این خبر اظهار کرد: با اعلام شکایت فردی مبنی بر سرقت سرویس طلا و جواهرات از خانه‌ اش ماموران انتظامی بخش سجاسرود به محل اعزام و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.


فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده زنجان ادامه داد: پس از بررسی صحنه جرم توسط ماموران سر نخ ها و رد پایی از سارق کشف شد، سه نفر از مظنونان به کلانتری دعوت شدند.


وی افزود: ماموران در بررسی شواهد موجود و با توجه به اظهارات ضدو نقیض یکی از مظنونان و تحقیقات پلیس به خانمی 52 ساله مشکوک شدند. وی در بازجویی سرقت را انکار و اعلام کرد که هر روز به منزل آنها تردد می کند.خلیلی تصریح کرد: در تحقیقات بیشتر مشخص شد که مظنون مشتری یک مغازه طلا فروشی است. در ادامه از صاحب مغازه بازجویی شد و او که در ابتدا ماجرا را منکر شده و عنوان کرد، مظنون به مغازه من آمده و 5 هزار تومان قرض گرفته است.اما در ادامه تحقیقات پلیس و گفتار ضد و نقیض متهم، طلا فروش اظهار کرد: مظنون یک بسته به من امانت داده که در این خصوص بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند و در نتیجه بررسی بسته سرویس طلای سرقتی کشف شد.


رئیس پلیس خدابنده عنوان کرد: مظنون لب به اعتراف گشود و گفت مشتری طلافروشی مورد نظر هستم و 400 میلیون ریال نزد طلا فروشی سفته دارم او مرا تهدید به اجرا گذاشتن سفته کرده و از ترس زندان اقدام به سرقت کرده است.