فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از انهدام یک باند سه نفره سرقت و کشف 20 فقره جیب بری در این شهرستان خبر داد .

فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از انهدام یک باند سه نفره سرقت و کشف 20 فقره جیب بری در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ دلیری دراین رابطه، گفت: در پی چندین فقره جیب بری در بروجرد پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.


وی افزود: با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به جیب بری می کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی بروجرد ، اظهار داشت : سه نفر با یک دستگاه موتورسیکلت با کمین کردن جلوی بانک ها و باجه های عابربانک ها با شناسایی و تعقیب افراد سالخورده به صورت غافلگیرانه در معابر خلوت از ضعف و ناتوانی مالباختگان سوء استفاده و با دست برد وجه نقدآنان متواری می شدند.


این مقام انتظامی تصریح کرد :راکبین موتورسیکلت مذبور اطراف یکی از بانک های سطح شهر بروجرد توسط ماموران کلانتری 11 این فرماندهی شناسایی که با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرده و با تعقیب و گریز پلیس موتورسیکلت آنان توقیف و یکی از سرنشینان آن دستگیر شد.


وی ادامه داد: متهم در بازجویی های به عمل آمده و مواجهه با مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به جرم ارتکابی خود اعتراف و اذعان کرد ، با همدستی دونفردیگراقدام به جیب بری می کنند.


"دلیری" خاطرنشان کرد: ماموران بلافاصله در عملیاتی دیگر دو نفرهمدست وی را نیز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل که در بازجویی های اولیه به 20 فقره جیب بری اعتراف کرده و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضایی شدند.