رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از شناسایی و انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر صنعتی معروف به "ابلیس" و دستگیری "ناتاشا" سرکرده این باند به همراه 12متهم دیگر خبر داد.

به نقل از پایگاه پلیس مازندران، علیرضا ثقفی اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان و عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از فعالیت باند تهیه وتوزیع موادمخدر صنعتی در سطح استان با خبر شدند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با شناسایی سرکرده این باند زنی به نام "ر - م " معروف به "ناتاشا"، این فرد را در عملیات ضربتی در مخفیگاهش، شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان مازندران تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی دیگر اعضای این باند مخوف در چندین مرحله عملیات موفق شدند، 12 متهم دیگر از اعضای این باند را دستگیر کنند.

ثقفی اظهار کرد: از متهمان بیش از یک کیلو و 500 گرم موادمخدر شیشه در بسته های آماده فروش به همراه مقادیر زیادی وجه نقد کشف شد و 5 دستگاه خودرو متهمان نیز در این ارتباط توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی گفت: مصرف مواد مخدر صنعتی و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه محسوب می شود. پلیس مبارزه با مواد مخدر سعی دارد، تا دست سوداگران مرگ را در هر زمان و هر مکانی که بدنبال نیات شوم و پلید خود هستند، کوتاه کند.