این تمساح فقط پیتزا و چیپس میخورد! آیا تا بحال همچین موردی را دیده و تصور کرده بودید که یک تمساح از این خوراکی ها بخورد؟

تمساح این موجود خزنده و عظیم الجثه بجای اینکه شکار هایی بزرگ و زنده را خوراک خود بکند عاشق پیتزا و چیپس خوردن است.یک شهروند آمریکایی که 47 سال است با یک تمساح زندگی می کند، در تلاش است که دورۀ بازنشستگی اش، را نیز با این تمساح بگذراند.

"دیوید وان بورین" که یک آتش نشان است، تمساح خود را "گویندولین" صدا می کند و می گوید که او را از زمانی که بچه تمساحبود، به دست آورده بود.
تمساح

دیوید با تاکید بر این که برای نگهداشتن تمساح در خانه اش، از هیچ تلاشی فروگذار نیست، خاطر نشان کرد که در حال حاضر، در تلاش برای کسب موافقت مسئولان حیات وحش در ایالت فلوریدای آمریکا است تا بتواند گویندولین را در خانه اش نگه دارد.

به نوشتۀ وبگاه شبکه السومریه، دیوید تاکید می کند که این تمساح، عاشق پیتزا و بیسکوییت و چیپس است و خطری برای مردم ندارد؛ اما مسئولان حیات وحش فلوریدا ترجیح می دهند پیش از تصمیم گیری در این زمینه، شخصا از این موضوع اطمینان حاصل کنند.

مسئولان حیات وحش فلوریدا با اذعان به این که باقی ماندن گویندولین پیش دیوید، به نفع تمساح خواهد بود، تاکید می کنند که اگر دیوید بخواهد این تمساح را نگه دارد، باید تغییراتی در خانه اش ایجاد کند و ایجاد چنین تغییراتی، مستلزم خرید خانه ای بزرگ تر است.