مردی پس از تجاوز وحشیانه به همسر سابق‌اش اقدام به خودکشی کرد.

" پیتر دروموند " 62 ساله، همسر سابق خود "سوزان کوسپتیک" را مورد تجاوز وحشیانه قرار داد.

براساس گزارش پلیس "دروموند " که از سال 2004 با "سوزان" در محل کار آشنا شده و با او ازدواج کرده بود، پس از ده سال زندگی، "سوزان" تصمیم به جدایی از او گرفت و در نوامبر 2014 به همراه مادرش "ادنا تیلر " 75 ساله خانه مشترکشان را ترک کرد.
بدنبال این جدایی، "دروموند" شروع به ایجاد مزاحمت تلفنی کرد و حتی برای همسر سابقش در محل کارش مزاحمت ایجاد می‌کرد. این همسر بی اخلاق که در سال 2008 شغل خود را به بنایی تغیر داده بود، یک روز که مادر قربانی در خانه نبود با برنامه قبلی وارد خانه قربانی شد.
"سوزان" در گزارش خود به پلیس گفت: وقتی از محل کارم به خانه برگشتم و در حال استراحت بودم صدای زنگ در را شنیدم وقتی در را باز کردم "پیتر" را جلوی در دیدم. او به من گفت که برای پرکردن تعدادی فرم مشاوره به کمک من نیاز دارد. من قبول کردم و او به داخل آمد. "سوزان" افزود: وقتی برای درست کردن چای به آشپزخانه رفتم "پیتر" را پشت سرم حس کردم. او با گذاشتن یک چاقو پشت گردنم به من دستور داد تا در را قفل کنم.
بنا به این گزارش، هنگامی که قربانی برای قفل کردن در می‌رود، با تصمیم به فرار از خانه، به حیاط رفته و شروع به فریاد زدن می‌کند. مرد نیز او را گرفته و با تهدید چاقو به اتاق برمی‌گرداند. "پیتر" پس از ساعت‌ها اذیت و آزار و بستن دست و پای "سوزان" و تجاوز به او، به آشپزخانه رفته و با نشستن بر روی صندلی به قصد خودکشی شروع به خوردن قرص می‌کند.

"سوزان" در پایان افزود: او مرا تهدید به مرگ کرد و گفت: در لحظات پایانی عمرم تورا هم خواهم کشت و وقتی براثر مصرف بیش از حد دارو خواب‌آلود شد. قبل از فرار به بیرون از خانه، تصمیم به تماس با اورژانس گرفتم. جان او را نجات دادم زیرا ترجیح دادم وی قبل از مردن، مجازات این رفتار بی‌شرمانه‌اش را ببیند.
"پیتر" پس از رسیدن اوژانس و پلیس به بیمارستان برده شد و یک هفته بعد از درمان در دادگاه به 10 سال زندان محکوم شد.