سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در محور مهران - ایلام خبر داد و گفت: خوشبختانه علی‌رغم ترافیک پرحجم، در طول مسیر گره ترافیکی نداریم.

سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور به ویژه کشورهای مرزی گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم و نیمه‌سنگین در برخی از محورهای استان ایلام همچون مهران ـ ایلام و ملک‌شاهی ـ مهران هستیم.

وی با اشاره به اینکه بار برگشت زائران اربعین حسینی چند روزی است که آغاز شده، افزود: خوشبختانه علی‌رغم ترافیک پرحجم، در طول مسیر گره ترافیکی نداشتیم.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تأکید کرد:‌ همچنین در محورهای شلمچه و چذابه ترافیک روان است و ما گره ترافیکی را در هیچ‌یک از سه مرز مهران، شلمچه و چذابه نداریم.

رحمانی با اشاره به وضعیت جوی سایر محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان اردبیل،‌ خراسان رضوی، محور مشهد ـ سرخس، قزوین ـ رشت، محور گردنه کوهین و گیلان محور پونل به خلخال هستیم.

وی افزود:‌ همچنین در محور کرج ـ چالوس و فیروزکوه نیز شاهد بارش برف هستیم.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد:‌ در اکثر محورهای کشور همچون گیلان و مازندران نیز بارش باران گزارش شده است.