دختر ١٣ساله بر اثر برخورد خودروی سواری ٢٠٦ با حفاظ کنار جاده، به بیرون پرتاب شد و در دم، جان باخت.

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی، رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: این حادثه مرگ‌بار، حوالی ساعت ١٨:٣٠ بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان - قزوین و به علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده خودرو سواری، رخ داد و با توجه به اینکه متوفی از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود، بنابراین بر اثر ضربه‌وارده، به بیرون از خودرو پرتاب شده و به کام مرگ فرو رفت.

وی اظهار کرد: شدت ضربه، به حدی بوده که جسم بی‌جان این دختر ١٣ساله، حدود ٢٠متری محل حادثه و در لاین جنوبی این مسیر ارتباطی، پیدا شد.

شیرمحمدی افزود: دو سرنشین مصدوم‌شده در این حادثه که زن و مرد بودند، به علت جراحت و آسیب وارده به نواحی مختلف بدن، از سوی عوامل اورژانس، برای مداوا و درمان، به بیمارستان امدادی شهرستان ابهر انتقال یافتند.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: حوالی ساعت ٢٣ جمعه‌شب نیز یک دستگاه خودروی سواری پژو بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه، در مسیر ارتباطی زنجان - میانه واژگون شد.

شیرمحمدی افزود: این حادثه نیز سه مصدوم داشت که حال یکی از مصدومان به‌ علت شدت صدمات و جراحات وارده، وخیم بود که به منظور درمان، به بیمارستان آیت‌الله موسوی اعزام شدند.