پسر عاشق پیشه کاری با دختر مورد علاقه اش کرد که تمام اطرافیان شان را با علامت سوال بزرگی در ذهن رها کرد.

جسد دختر نوجوانی در اتاق خواب خانه پسر مورد علاقه اش کشف شد.

پسر عاشق پیشه دختر مود علاقه اش را خفه کرد و تمام اطرافیان شان را با علامت سوال بزرگی در ذهن رها کرد. این زوج که بسیار بهم علاقه مند بودند و رابطه عاشقانه ای باهم داشتند با این اقدام هولناک همه را بهت زده کردند. خانواده قربانی که از علاقه متهم به دخترشان خبر داشتند، اصرار دارند دلیل این جنایت را بدانند.

جسد بی جان "آلیسا رایت" 19 ساله شب چهارشنبه در خانه دوست پسرش توسط پلیس پیدا شد. بر اساس اظهارات پلیس، "الیاس راموتار" تنها مظنون این پرونده در بازداشت بسر می برد. مادر قربانی اذعان می دارد: "با دخترم روی تخت نشسته بودیم، حرف می زدیم و می خندیدیم، بعد خداحافظی کرد و گفت دوستت دارم، برمی گردم." وی مدعی است صبح چهارشنبه پیام های ضد و نقیضی از دخترش دریافت کرد که منجر به نگرانی اش شد که در نهایت جسد دخترش جواب تمام سوال های اش را بی پاسخ گذاشت.

قربانی در یکی از پیام های اش گفته بود: "نمی خوام بهش آسیبی وارد بش، من عصبانی ام." مراسم یادبودی در دبیرستان محل تحصیل دختر نوجوان برگزار شد. ترسیم این آینده برای این دو نفر از سوی تمام دوستان شان غیرقابل باور بود. یکی از دوستان نزدیک به این زوج گفت الیاس از بودن در کالج بسیار خوشحال بوده و چقدر آلیسا را دوست داشته و به وی توجه می کرده است. باور این جنایت هولناک از سوی الیاس را غیرقابل باور توصیف کرد.