رئیس دادگاه عمومی فهرج از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان‌آباد از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر مجروح و در بیمارستان پاستور بم بستری هستند.

ابوذر داوریان از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان‌آباد از توابع این شهرستان خبر داد، اظهار داشت: دستورات قضایی لازم برای دستگیری قاتل صادر شده و رسیدگی به این پرونده با جدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، رئیس دادگاه عمومی فهرج بیان کرد: انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر و خانواده همسرش داشته است.

وی تصریح کرد: قاتل «ش. ن» جوانی 26 ساله و دارای سابقه کیفری است و از یک‌سال و نیم قبل با شخصی به نام «ر. د» ازدواج می‌کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.

داوریان افزود: قاتل حوالی ساعت 17 تا 18 مورخه دوم دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دخترخاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می‌کند.

این مقام قضائی ادامه داد: قاتل سپس به داخل منزل می‌رود و تمام افراد داخل خانه به‌ غیر از همسرش را به گلوله می‌بندد که با توجه به اینکه تعدادی از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده‌اند آمار کشته‌ها افزایش یافته است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج عنوان کرد: در این حادثه تلخ 10 نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به‌قتل می‌رسند و تعداد چهار نفر برای درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده‌اند.

این مقام قضائی تأکید کرد: تمام مطالب مطرح شده در این زمینه در فضای مجازی به غیر از مطالب فوق نادرست است.