نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ امروز اعلام می شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از ساعت ۱۸ امروز اعلام می شود.


حسین توکلی افزود: این نتایج به صورت کارنامه اعلام می شود و داوطلبان برای مشاهده نتیجه اولیه آزمون باید به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در این آزمون 193 هزار و 468 داوطلب ثبت نام کرده اند گفت: از این تعداد 75 هزار و 31 نفر زن و 118 هزار و 437 نفر مرد هستند.

توکلی افزود: افرادی که حد نصاب نمره لازم را در این آزمون کسب کرده اند باید از امروز تا 21 تیر با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش درخصوص تکمیل و یا ویرایش اطلاعات شامل سهمیه، سابقه خدمت،‌ استان و یا شهر بومی و نوع معلویت اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: پس از تکمیل اطلاعات داوطلبان، مجددا نمره کل نهایی برای داوطلبان محاسبه و فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای مراجعه به دستگاه های اجرایی به منظور انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش دهه اول مرداد اعلام می شود.

وی افزود: این آزمون برای به کارگیری افراد واجد شرایط در 13 دستگاه اجرایی کشور و همچنین تبدیل وضع استخدامی مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شده است.

آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور با تلاش سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اول خرداد برگزار شد.