سرپرست مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راهور ناجا از جو آرام و ترافیک روان در کلیه محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

سرپرست مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راهور ناجا از جو آرام و ترافیک روان در کلیه محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: هم‌اکنون کلیه محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرپرست مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راهور ناجا به ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس پرداخت و گفت:‌ ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز صبح امروز از ساعت 6 صبح شروع شده و تا ساعت 24 ادامه دارد؛ همچنین این ممنوعیت تردد فردا نیز از 6 صبح تا 24 شب اجرا خواهد داشت.

این مقام ارشد راهور ناجا به محدودیت‌های ترافیکی در محور کرج - چالوس برای بازگشت مسافران در روز جمعه پرداخت و تصریح کرد: از ساعت 12 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد تردد کلیه وسایل نقلیه ممنوع خواهد شد تا از ساعت 17 روز جمعه مورخ 16 مرداد الی یک بامداد شنبه 17 مرداد محدوده مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه شود.

سرهنگ رحمانی به ممنوعیت تردد تریلر در محور فیروزکوه پرداخت و خاطرنشان کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 صبح لغایت 24 روز جمعه 16 مرداد از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.