بابت تعبیر نادرستی که از دستور شفاهی سازمان غذا و دارو درباره عرضه محصولات داشتیم ، عذرخواهی می کنیم.

مدیر عامل شرکت دماوند: بابت تعبیر نادرستی که از دستور شفاهی سازمان غذا و دارو درباره عرضه محصولات داشتیم ، عذرخواهی می کنیم.


میشل راسکائو در نشست خبری افزود: قبول داریم که درباره توزیع محصولات، از دستور شفاهی معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت برداشت درستی نداشته ایم اما تاکید می کنم شرکت دماوند تنها محصولاتی را توزیع کرده است که پیش از دستور شفاهی سازمان غذا و دارو، در برنامه های عرضه قرار داشته است ، ضمن اینکه همه آن محصولات بر اساس مستندات موجود در شرکت، مورد تایید سازمان غذا و دارو و اداره استاندارد ایران بوده اند.

وی با بیان اینکه شرکت دماوند در همکاری با سازمان غذا و دارو هیچ تولیدی در طول بررسی موارد ادعایی سازمان غذا و دارو نداشته است ، گفت : تا به امروز شرکت دماوند هیچگونه گزارش رسمی درباره مشکل کیفیت محصولات دریافت نکرده و هرگز از طرف مسئولان ذیربط به طور رسمی و کتبی دستوری دریافت نکرده است.

راسکائو گفت : شرکت دماوند ادعای ادامه تولید محصول با وجود دریافت حکم توقف را کاملا رد می کند.

راسکائو گفت: به منظور همکاری از نهادهای نظارتی در بررسی ها و تاکید بر سلامت محصولات برای مصرف، دماوند چندین آزمایش به صورت مستقل انجام داد و هیچگونه آلودگی میکروبی در محصولات دماوند یافت نشد.

مدیر عامل شرکت آب آشامیدنی دماوند گفت: تنها محصولات تاییدشده و عاری از هرگونه آلودگی، اجازه ورود به چرخه فروش را دارد.

راسکائو افزود: حدود دو سال پیش، شرکت دماوند با هزینه ای بسیار سنگین، پیشرفته ترین سیستم میکروفیلتراسیون را به خط تولید کارخانه اضافه کرد و از همان مقطع در تولیدات خود، آب آشامیدنی را جایگزین آب معدنی کرده است و به محض آنکه به چرخه تولید سیستم فیلتراسیون اضافه می شود محصول به صورت خودکار به آب آشامیدنی تغییر پیدا می کند و ما دیگر نمی توانیم آن را آب معدنی بدانیم.

وی گفت : شرکت دماوند دیگر آب معدنی طبیعی تولید نمی کند اما مجوز شرکت دماوند برای تولید آب آشامیدنی به قوت خود باقی و معتبر است.