رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه تردد در مرزهای رازی و سرو به حالت عادی درآمده است ، گفت : اراده مقامات ایران و ترکیه بر گسترش روابط است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه تردد در مرزهای رازی و سرو به حالت عادی درآمده است ، گفت : اراده مقامات ایران و ترکیه بر گسترش روابط است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ داوود کشاورزیان در بازدید از پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی در مصلای تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رابطه ایران و ترکیه رو به گسترش است، گفت: اراده مقامات دو کشور بر توسعه روابط است مرزهای زمینی که بین دو کشور داریم به ویژه در مرز رازی و سرو فعالند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: در دو ماه اخیر به دلیل مشکلات امنیتی ترکیه این دو مرز رازی و سرو بسته شده بود که هفته پیش باز شد و تردد در این مرزها به حالت عادی در جریان است. همچنین با عنایتی که مقامات دو کشور بر توسعه روابط دارند روزبه‌روز شاهد توسعه بیشتر روابط ایران و ترکیه خواهیم بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسیر ایران به سمت آسیای میانه به لحاظ سنتی یک مسیر شناخته‌شده‌ای برای اتباع ترکیه و همین‌طور مسیر ترکیه برای رانندگان ایرانی مسیر شناخته‌شده‌ای است، گفت: دو طرف علاقه‌مند به توسعه روابطند.
پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته از روز گذشته در مصلای امام خمینی (ره) گشایش یافته است.
در این نمایشگاه چهار روزه که تا شنبه ادامه دارد ، معاونان وزیر راه و شهرسازی و روسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در دو نوبت صبح و عصر نشست‌های خبری برگزار می‌کنند.
پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته با تغییر رویکرد از فعالیت محوری به کارآمد محوری برای شهروندان همسو با سیاست‌های جدید دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی و سیاست های کلان برنامه ششم توسعه برگزار ‌شده است.
در این نمایشگاه علاوه بر حضور تمام سازمان ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در بخش مختلف حمل و نقل، مسکن و شهرسازی، 116 شرکت کننده در قالب نهادهای دولتی، انجمن های بخش خصوصی، نشریه‌های تخصصی، شرکت های مهندسی و ارادات کل راه و شهرسازی برخی از استان‌ها حضور دارند.