علیرغم انتشار اخباری از نپیوستن آقای لاریجانی به ائتلاف اصول‌گرایان طبق اخباری که ما داریم ایشان با ائتلاف موافق است

لاله افتخاری عضو فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، در تحلیلی از آرایش سیاسی انتخابات گفت:

►در شرایط فعلی باید اصول‌گرایان به ائتلاف و وحدت برسند؛ یعنی هر کدام از اصول‌گرایان با شاخصه ها و ویژگی‌هایی که رهبری فرموده اند همخوانی دارند باید برای رسیدن به ائتلاف اصول‌گرایان تلاش کنند تا در نهایت بتوانیم در مجلس آینده به نتیجه خوبی رسیده و اکثریت مجلس آینده را در دست بگیریم.

علیرغم انتشار اخباری از نپیوستن آقای لاریجانی به ائتلاف اصول‌گرایان طبق اخباری که ما داریم ایشان با ائتلاف موافق است و حتی اگر نتواند به دلیل مشغله‌های ریاست قوه مقننه در ائتلاف شرکت کند نماینده خودشان را می‌فرستد. انتظار همین است تا در نهایت ائتلاف به نتیجه برسد.

اصلاح طلبان تمام قد به انتخابات آمدند. آن ها با توجه به در اختیار داشتن دولت، از یکی دو سال گذشته با عده و عده و پنهان و آشکار به صحنه آمده و حتی ما اطلاع داریم که بعضی از ستادهایشان توسط بالاترین رده‌های دولت جانمایی شده است و آن ها مشغول به فعالیت هستند.

در چنین شرایطی لازم است که اصول‌گرایان زیر یک چتر قرار بگیرند و به همبستگی و تفاهم برسند که با این وضعیت هنوز پیش‌بینی از ترکیب آینده مجلس میسر نیست چون ممکن است حتی در لحظه آخر با انتشار لیستی، شرایط تغییر کند.