حالا سوال مهم این است که سرنوشت یاران لاریجانی در صورت عدم ارائه لیست چه خواهد بود ؟

مثلث آنلاین : ارائه لیست جداگانه از سوی فراکسیون رهروان منتفی شد؛ این خبری است که یکی از اعضای ارشد فراکسیون رهروان ولایت اعلام کرده است . بخش هایی از این مصاحبه در ادامه می آید :

عوض حیدرپور عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت:

* ارائه لیست از سوی این فراکسیون منتفی شد، قرار است رایزنی‌هایی برای قرار گرفتن اسامی اعضای فراکسیون در لیست‌های دیگر صورت گیرد.

* هیأت رئیسه و شورای مرکزی رهروان ولایت تصمیم بر پشتیبانی لازم از اعضای فراکسیون در تهران و شهرستان‌ها را گرفته و از هر کدام از اعضاء که مایل به پشتیبانی باشند این کار انجام می‌شود.

* آقای لاریجانی هم به عنوان رئیس مجلس و عضو فراکسیون رهروان قول مساعد برای حمایت از اعضای فراکسیون را در کل کشور کرده‌اند و آنها در صورت تمایل از حمایت‌های رئیس مجلس از راه‌هایی همچون دادن یادداشت و پیام برخوردار خواهند شد.

***
حالا سوال مهم این است که سرنوشت یاران لاریجانی در صورت عدم ارائه لیست چه خواهد بود ؟ به نظر می رسد از مجموع اظهار نظرهای چند روز اخیر این تحلیل چندان دور از واقعیت نباشد که یاران لاریجانی برای دور از رییس مجلس نهم از هزینه ارائه لیست مستقل در دو فهرست «اصلاح طلبان و اعتدالگرایان» و «صدای ملت» جای خواهند گرفت . نادران روز گذشته گفته است که علی لاریجانی احتمالا رییس مجلس بعدی خواهد بود .