رئیس شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: هفته آینده برنامه راهبردی جبهه اصلاحات در انتخابات را اعلام می کنیم.

رئیس شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: هفته آینده برنامه راهبردی جبهه اصلاحات در انتخابات را اعلام می کنیم.

محمدرضا عارف در نشست خبری شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با موضوع انتخابات مجلس با گرامیداشت هفته وحدت و با اشاره به کشتار شیعیان نیجریه افزود: امروز شاهد برادر کشی و مسلمان کشی در دنیای اسلام هستیم و بهترین اقدام وحدت و انسجام در دنیای اسلام است.
وی گفت: ارتش کشوری که در مقابل بوکوحرام و تکفیری ها کارایی ندارد شیعیان را به شهادت می رساند و با رهبر بزرگ شیعیان در این کشور چنین رفتاری می کند.
عارف همچنین با ابراز خوشحالی از بسته شدن پرونده پی ام دی افزود: بسته شدن این پرونده حکایت از صداقت جمهوری اسلامی ایران در 14 سال گذشته دارد و نشان دهنده صلح آمیز بودن برنامه هسته ای کشورمان است.
وی گفت: این موفقیت را به مردم و مقام معظم رهبری تبریک می گوئیم.
عارف همچنین از تیم مذاکره کننده نیز تشکر و ابراز امیدواری کرد در دوره پس از برجام، کشور شاهد رشد و شکوفایی باشد.
وی در ادامه با اشاره به راهبردها و برنامه جبهه اصلاحات در انتخابات سال 94 افزود: انتخابات مجلس در سال همدلی و همزبانی برگزار می شود و در حالی که از یک طرف شرایط خوبی بر کشور حاکم است و از طرف دیگر جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای در حل و فصل مسائل منطقه ای دارد براین اساس ایجاب می کند انتخابات پرشوری را دنبال کنیم.