مسئول شورای همگرایی اصولگرایان استان تهران می‌گوید که 14 کمیته از اقشار مختلف در این شورا فعالیت می کنند.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی مسئول شورای همگرایی اصولگرایان استان تهران در اولین همایش سراسری اصولگرایان که با عنوان «بصیرت و تجدید میثاق با ولایت» در تهران در حال برگزاری است، گفت: شورای اصولگرایان استان تهران شکل گرفته و تاکنون کمیته‌های مختلفی را ساماندهی کرده است.

وی با اعلام این خبر که تاکنون ۱۴ کمیته در شورای اصولگرایان استان تهران حضور دارند، افزود: لایه اول و دوم شکل گرفته و جمعیت متشکلی را در استان تهران با محوریت روحانیت داریم.

مسئول شورای ائتلاف اصولگرایان استان تهران اظهار امیدواری کرد: ان‌شاءالله این تشکل‌های ارزشمندی که با حضور اقشار مختلف شکل گرفته بتواند در دو انتخابات بزرگ خبرگان و مجلس به نحو احسن ایفای نقش کند و ما یک انتخابات با شور و نشاطی را برگزار کنیم.

ابراهیمی با بیان اینکه این نشست امروز به مناسبت سالگرد ۹ دی برگزار شده است، اظهار کرد: ۹ دی در حقیقت جوشش و خروش بصیرت و آگاهی بود که در جامعه برای امتداد حرکت مخرب ایجاد شد که به تعبیر مقام معظم رهبری، این فتنه نظام را تا لب پرتگاه پیش برد.

وی ادامه داد: فتنه سال ۸۸ از خارج کشور به وسیله فریب‌خورده، آگاه و ناآگاه کلید زده شد که چند عامل باعث خاموش این فتنه شد.

مسئول شورای ائتلاف اصولگرایان استان تهران، رهبری، مردم و علما را 3 عامل در خاموش شدن فتنه سال ۸۸ عنوان و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با تدبیر و هوشیاری توانستند جامعه را به نحو احسن اداره و مدیریت کنند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی ادامه داد: علما نیز در فتنه به خوبی آگاهی و بصیرت‌بخشی کردند و مردم نیز به زیبایی به دعوت رهبری لبیک گفتند و ۹ دی همه آلودگی‌ها را از بین برد و انسان‌های ناآگاه را آگاه کرد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: همه اصولگرایان با محوریت روحانیت در خط رهبری حرکت می‌کنند و امروز بین همه احزاب و تشکلات طیف اصولگرا وحدت وجود دارد و امیدواریم با این حرکت انتخابات زیبا و ارزشمندی را برگزار کنیم.