فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ضمن ابراز رضایت از آموزشهای این حوزه در منطقه، از استفاده از نوآوری های آموزشی در آینده خبر داد.

به گزارش مثلث آنلاین، سید امید شهیدی نیا در مراسم اختتامیه چهارمین دوره توانمندسازی مدیران شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در حوزه پدافندغیرعامل، ضمن تقدیر از شرکت کنندگان در این دوره، اظهار امیدواری کرد که اثرات مثبتی از این تلاشها حاصل شود.
شهیدی نیا، حضور شخص مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی در این دوره ها را ارزشمند قلمداد کرد و گفت: تاکنون 16 نفر از این مدیران در دوره های توانمند سازی حضور داشته اند.
وی، برگزاری دوره های آموزشی ویژه در داخل و خارج از کشور را باعث افزایش سطح توانمندی اعضای تیم های مدیریت بحران منطقه دانست.
فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ادامه داد: تمرین سناریوهای مختلف در مانورهای دورمیزی و عملیاتی تماما براساس آنالیز واقعی شرایط محیطی شرکتها و تاسیسات منطقه بوده است که طی آنها راهکارهای مقابله با تهدیدات مختلف، عملا آموزش داده شد.
شهیدی نیا این مانورها را در افزایش آمادگی نیروی انسانی در مواجه با بحرانهای احتمالی موثر دانست و افزود: مجموعه این اقدامات بتواند در تقویت فرهنگ HSE و پدافندغیرعامل کمک کننده باشد.
فرمانده ارشد HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: در همین راستا، از سوی وزارت نفت و سازمان پدافندغیرعامل راهکارهای لازم در خصوص رفع مشکلات معیشتی کارکنان و همچنین ساماندهی تعدد فراردادهای استخدامی ایشان ارائه شد و بناست تجهیزات اطفای حریق و امداد و نجات منطقه هر چه سریعتر جهت مقابله موثر با شرایط اضطراری با محوریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی بروز آوری شوند.