دولت روسیه اعلام کرد: از تاریخ 4 خرداد لغایت 3 مرداد ماه سال جاری کلیه مسافران خارجی که به شهرهای مسکو، سنت پترزبورگ، یکاترینبورگ، قازان، سوچی، راستوف-نا-دانو، ولگا گراد، نیژنی نووگراد کالینگراد، ساماراو سارانسک وارد می شوند، ملزم به ثبت ورود خود در مراکز مهاجرتی پلیس ظرف مدت یک شبانه روز پس از ورود به این شهرها هستند.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایسنا، بر اساس دستور شماره 202 رئیس جمهور روسیه با عنوان " اتخاذ تدابیر امنیتی تکمیلی در مدت زمان برگزاری جام جهانی 2018 در فدراسیون روسیه " از تاریخ 4 خرداد لغایت 3 مرداد ماه سال جاری کلیه مسافران خارجی که به شهرهای مسکو، سنت پترزبورگ، یکاترینبورگ، قازان، سوچی، راستوف-نا-دانو، ولگا گراد، نیژنی نووگراد کالینگراد، ساماراو سارانسک وارد می‌شوند، ملزم به ثبت ورود خود در مراکز مهاجرتی پلیس ظرف مدت یک شبانه روز پس از ورود به این شهرها هستند.

بر اساس این گزارش ، ایران نیز یکی از تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی 2018 روسیه است و پیش بینی می‌شود تعدادی از هم وطنان برای تماشای مسابقات تیم ملی از نزدیک به کشور روسیه سفر کنند .

ایران در اولین دیدار خود باید 15 ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه سنت پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود.

ملی‌پوشان ایران در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ روز 20 ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا می‌رود و در نهایت ایران در سومین بازی خود در ساعت ۲۱:۳۰ روز 25 ژوئن (۴ تیر ۹۷) در سارانسک به مصاف پرتغال خواهد رفت.