جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی با سرشاخه‌های عملی دشمن که نیت راهبردی اوست می‌جنگد، میدان نبرد نیروی زمینی تقاطعی است که در آن آمریکا، رژیم صهیونیستی، اروپا و رژیم سعودی قرار دارند.

به گزارش  مثلث آنلاین سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه، 13 آذر) در مراسم تودیع و معارفه جانشین جدید فرمانده نیروی زمینی سپاه، گفت: همه واقعیت و حقایقی که ما با آن رو‌به‌رو هستیم در نهایت روی زمین شکل می‌گیرد؛ همه دشمنان ما به دنبال تغییرات مهمی در موضع انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: واقعیات سخت و پرمخاطره‌ای را در طول 40 سال گذشته چه در سطح کشور و چه در بلاد دیگر شاهد بودیم که به این نتیجه رسیدیم، اگر ما در زمین قادر به اداره تحولات باشیم، می‌توانیم توطئه‌های دشمنان را با شکست رو‌به‌رو کنیم، بنابراین همواره نیروی زمینی ما در مرکز تحولات قرار داشته و هرگز این نیرو از اولویت راهبردی نظام خارج نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه قدرت موشکی، دریایی و هوایی بخش جدانشدنی اقتدار دفاعی ماست، تصریح کرد: نکته اساسی این است که نقش محوری تأمین‌کننده اقتدار که ضامن بقای نظام ما و سایر نظام‌هاست، قدرت زمینی است؛ ما زمانی می‌توانیم مسلط بر دامنه تغییرات منطقه باشیم که نقش اقتدارمان را در ذهن دشمن تصویرسازی کنیم.

سردار سلامی تصریح کرد: تا زمانی که یک نظام تصویری از اقتدار مسلط را در ذهن دشمنان ایجاد نکند، به امنیت نمی‌رسد، نیروی زمینی با سرشاخه‌های عملی دشمن که نیت راهبردی اوست می‌جنگد، میدان نبرد نیروی زمینی تقاطعی است که در آن آمریکا، رژیم صهیونیستی، اروپا و رژیم سعودی قرار دارند و وقتی در این عرصه به پیروزی می‌رسیم، یعنی نقطه تلاقی سیاست‌های آنها را با شکست رو‌به‌رو کرده‌ایم.