از تاج‌محل تا راجستان، در این تالار متحرک بسیار لوکس عروسی کنید!

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از کافه گردش : عروسی مجلل هندی در قطار مهاراجه | عروسی‌ای به مدت یک هفته را در قطار مجلل مهاراجه تجربه کنید.

سازمان همکاری‌های گردشگری و جشن‌های راه‌آهن هند برای زوج‌های ماجراجو امکان برگزاری جشن عروسی‌ای به مدت یک هفته را در قطار مجلل مهاراجه فراهم کرده است. این تجربه منحصر‌به‌فرد نه‌تنها بی‌همتا است، بلکه چشم‌اندازهای بی‌نظیری نیز از کشور هند در حین عبور قطار از مناطق مختلف در اختیار می‌گذارد.

 

Maharajas_express_cafegardesh__3_

یکی از مسئولین این سازمان گفته است که: «بهترین امکانات برای یک جشن فوق‌العاده توسط بهترین متخصصین آماده شده است تا یک خاطره فراموش‌ناشدنی را برای عروس و داماد و خانوده‌های آن‌ها رقم بزند. ما هنوز داریم روی جزئیات کار می‌کنیم و قطارها را به‌اندازه تقاضا در اختیار خواهیم گذاشت. امیدواریم که این یک موفقیت بزرگ باشد.» البته این قطار تنها به کار مشتریان فوق‌العاده ثروتمند می‌خورد که بتوانند از پس این هزینه بربیایند.

هزینه این قطار ۵۵ میلیون روپیه، که تقریبا برابر است با ۱۵۰،۰۰۰ دلار (با این پول می‌توان یک خانه نقلی خرید!) است. با این هزینه، ۸۸ مسافر می‌توانند از تور «میراث هند» که از بمبئی تا دهلی درحالی که از مناطق زیبای آجانتا، اودایپور، جُدپور، بیکانر، جیپور، رانتامبور و آگرا گذر می‌کند مسافرت کنند.

Maharajas_express_cafegardesh__2_

این سفر قطعا طولانی است، اما بدون شک به‌ لطف این قطار ۲۴ واگنه که مجهز به ۴۳ کوپه است از دشواری خالی خواهد بود. سخنگوی این سازمان همچنین گفت: «ما همچنین در نظر داریم که این قطار صرفا برای میزبانی عروسی‌ها نباشد، بلکه میزبان رویداد‌های مد و لباس، اکران فیلم و گردهمایی‌های شرکت‌های بزرگ نیز باشد.»

برای سفر به هند می توانید با تور هند به این کشور سفر کنید. تورهای هند معمولا ترکیبی هستند و شما می توانید از چند شهر بازدید کنید. بلیط هواپیما به مقصد هند را نیز می توانید به صورت آنلاین از کافه گردش خریداری کنید. برای اقامت در هند نیز می توانید هتل های هند را بررسی کرده و هتلی را که مناسب بودجه ی سفر شماست و امکانات مناسبی دارد را انتخاب کنید.

Maharajas_express_cafegardesh__4_

Maharajas_express_cafegardesh__1_

اگر به‌دنبال یک عروسی پرزرق‌وبرق و پرسروصدای هندی هستید، احتمالا برای رسیدن به آن این همه تجمل به‌ کار شما می‌آید. درهرحال، هزینه‌ای که می‌کنید تنها برای شما یک جشن ازدواج مجلل به‌همراه نمی‌آورد، بلکه شما را به شهرهای افسانه‌ای و دیدنی هند نیز می‌برد.

Maharajas_express_cafegardesh__5_

Maharajas_express_cafegardesh__6_