سام مشایخی از بهبود حال پدرش خبر داد و تاکید کرد این بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینمای ایران به احتمال زیاد این هفته از بیمارستان مرخص می‌شود و ادامه درمان و بازیابی توان جسمی‌اش را در خانه پیگیری خواهد کرد.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، وضعیت سلامتی جمشید مشایخی (کمال‌الملک سینما) پس از 32 روز بستری بودن در بیمارستان و پس گذشت 27 روز از عمل سخت جراحی دستگاه گوارشی، در شرایط مناسبی قرار دارد و نزدیکانش امیدوارند تا یکی دو روز آینده مرخص شود.

فرزند این بازیگر پیشکسوت با اشاره به بستری شدن جمشید مشایخی از 13 تیر و انجام عمل جراحی در 20 تیر، بیان کرد: «با توجه به بارها بستری شدن پدر در یکی دو سال گذشته به دلیل مشکلات ریوی، کلیوی و گوارشی و پشت سر گذاشتن عمل جراحی سنگین روده، پزشکان صلاح دانستند ایشان مدتی را در بیمارستان تحت‌نظر باشند تا توان جسمانی خود را بازیابند.»

سام مشایخی تاکید کرد: «خدا را شکر در این مدت روز به‌روز حال ایشان بهتر شده است و اینک تنها داروهای تقویتی مصرف می‌کند و در حال سپری کردن فیزیوتراپی است. امیدواریم پدر یکی دو روز آینده به خانه منتقل شود و ادامه درمان و بازیابی توان جسمی را زیر نظر پزشکان پیگیری کند.»

عکس | بهمن مفید و جمشید مشایخی در بیمارستان | آخرین وضعیت سلامتی کمال‌الملک سینمای ایران

بهمن مفید و جمشید مشایخی / جمعه 12 مرداد ۱۳۹۷

5757