مدیران باشگاه استقلال اخیرا اتفاق عجیبی را در مورد یکی از ستاره‌های این تیم تجربه کردند.
استقلال در فصل اخیر چند بازیکن شهرستانی را از تیم‌های مختلف جذب کرد و روی این بازیکنان سرمایه‌گذاری کرد تا طی سالهای آینده از این نفرات استفاده کند اما نکته عجیبی در مورد یکی از بازیکنان این تیم اتفاق افتاده است.

 

به گزارش مثلث آنلاین یکی از بازیکنان و ستاره‌های آینده دار استقلال که به تازگی در تهران خانه گرفته بعد از ولخرجی‌هایی که انجام داد با شکایت خانواده‌‌اش رو به رو شد. 

 

این بازیکن بارها توسط خانواده‌اش مورد مواخذه قرار گرفت اما وقتی پدر و مادر وی نتواسنتند جلوی ولخرجی‌های این بازیکن را در تهران بگیرند راهکار عجیبی انتخاب کردند.

 

 خانواده این بازیکن به باشگاه مراجعه کرده و از آنها خواستند به فرزندشان پول ندهند و مبالغ قراردادش را به خانواده اش پرداخت کنند!

 

این بازیکن آینده دار با لباس‌های عجیب و غریب در محافل حاضر می‌شود و خانواده وی نگران وضعیت و آینده او هستند، خصوصا آنکه سابقه داشته که بازیکنان جوان و شهرستانی با حضور در تیم های مطرح تهران به حاشیه کشیده شده و حتی خیلی زود از فوتبال محو شدند. 

 

جالب است که مدیران باشگاه به تازگی 30 درصد قرارداد بازیکن مذکور را پرداخت کرده و مدعی شدند باشگاه باید پول قرارداد را به حساب بازیکنان واریز کند نه خانواده آنها.

منبع سایت نامه