سرمربی پارس جنوبی می‌گوید هنوز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایسنا، دیدار تیم‌های پارس جنوبی و سایپا با تساوی بدون گل به پایان رسید. مهدی تارتار در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: قبل از شروع صحبتم در خصوص بازی باید تشکری از هواداران با فرهنگ جمی و استان بوشهر بکنم. آن‌ها همیشه نشان داده‌اند که برای همه احترام قائل هستند. تیم میهمان، میزبان، بازیکنان حریف، کادرفنی حریف و حتی داور. آنها همیشه فرهنگ بالای خودشان را نشان داده‌اند و من بی‌جهت از هواداران تیم‌مان تعریف نمی‌کنم و همه کسانی که به اینجا آماده‌اند، اذعان دارند.

او افزود: در مورد بازی هم باید بگویم که بازی دو نیمه داشت. نیمه اول درگیرانه بود و سایپا در نیم فصل دوم بهتر شده و ما در نیمه اول تحت فشار قرار گرفتیم، اما در نیمه دوم با پیش‌بینی‌هایی که انجام دادیم و تعویض‌های‌مان، به بازی مسلط‌تر شدیم اما این تسلط به صورت کامل نبود. با این حال در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. سایپا در هفته‌های اخیر خوب بازی کرده و کار ما مقابل این تیم سخت بود، با این حال یک امتیاز نه به درد آنها می‌خورد نه ما.

سرمربی پارس جنوبی درباره قضاوت سیدمهدی سیدعلی گفت: خسته شدیم آنقدر در مورد داوری صحبت کردیم. اجازه بدهید دیگران قضاوت کنند و صحنه‌هایی که برنامه‌های ورزشی پخش می‌کنند، همه چیز را نشان می‌دهد. این بازی چند صحنه مشکوک داشت و یکی از بازیکنان‌مان می‌گفت روی او خطا شده اما من به صحنه نزدیک نبودم که تشخیص بدهم. با این حال داوری طوری بود که دوست داشت بازی مساوی تمام شود و من چنین احساسی داشتم.

تارتار در واکنش به این مسئله که با نتایج اخیر آیا امیدی به کسب سهمیه دارند یا نه، گفت: چرا امید نداشته باشیم. تلاش خودمان را می‌کنیم، اما باید منطقی به قضیه نگاه کنیم. همه چیز را در نظر بگیریم. سال اول‌مان در لیگ است و بازیکنان ما تا به اینجا هم خوب نتیجه گرفته‌اند. بچه‌های ما شجاعانه بازی می‌کنند و امروز دیدم که چقدر فداکاری کردند و همه طور می‌خواستند تیم موفق باشد و همین کافی است. این فداکاری کادرفنی را خوشحال می‌کند و نتیجه دست ما نیست و دست خداست. به هر حال یک روز برنده می‌شوید و یک روز هم نتیجه نمی‌گیرید. ما کار خودمان را می‌کنیم و نتیجه دست خداست.

او درباره وضعیت پورامینی و تیموری پس از مصدومیت، اظهار داشت: از هفته آینده می‌توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم، اما از نظر بدنی افت کرده‌اند. وقتی بازیکنی چند هفته بازی نکند از نظر بدنی افت می‌کند و عقب می‌ماند. ما هم فقط این مشکل را داریم و مشکل خاصی نیست و حل شدن این مشکل هم زمان‌بر است.

تارتار گفت: در نیم‌فصل دوم همه بازی‌ها سخت می‌شود و همه تیم‌ها فقط می‌آیند که نبازند. شما نگاه کنید، همه تیم‌ها بسته و درگیرانه بازی می‌کنند تا شکست نخورند. این هفته همه بازی‌ها مساوی شده است، به جز در بازی پرسپولیس که خودش را از همه تیم‌ها جدا کرده و پدیده‌ای که یک بازیکنش اخراج شد، سایر بازی‌ها مساوی شده و این نشان می‌دهد که همه تیم‌ها برای مساوی به زمین می‌آیند.