سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید تمدید قرارداد بازیکنان این تیم در حال انجام است.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایلنا٬ حمیدرضا گرشاسبی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل الوصل اظهار داشت: بازی را همه دیدند و بازی خوبی بود اگر همیشه این بازی را انجام دهیم به مشکل نخواهیم خورد. خوشحالیم بعد از نتیجه دربی این برد را بدست آوردیم و روحیه تیم برگشت. امیدوارم بازی برگشت مقابل الوصل را هم پیروز شویم تا صعودمان قطعی شود.

وی در مورد شانس پرسپولیس برای صعود گفت: پرسپولیس باید ببرد و نتیجه بگیرد و نباید دنبال شانس و نتایج تیم‌های دیگر باشد. اگر همیشه به این خوبی بازی کنیم نتیجه خواهیم گرفت.

سرپرست پرسپولیس در مورد استقبال هواداران با وجود شکست در دربی عنوان کرد: این هواداران عاشق پرسپولیس هستند و تیم را از خودشان می‌دانند و اگر گلایه کردند از عشقشان به تیم بود و ناراحتی آنها هم به حق بود و امیدواریم از این به بعد شرایط بهتر شود.

گرشاسبی با اشاره به باز شدن دوباره پرونده بدهی ژوزه گفت: بدهی ژوزه و دستیارانش پرداخت شده است و این مبلغ سهم دادگاه cas بود که به ما ابلاغ شده و باید پرداخت کنیم.

وی در مورد حضور طاهری و ترکاشوند در ورزشگاه خاطرنشان کرد: من متوجه حضور آنها نشدم و اگر امروز آمدند دستشان درد نکند. از آقای پروین هم تشکر می‌کنم که حضور پیدا کردند برای حمایت از تیم.

گرشاسبی در مورد روند تمدید قرارداد بازیکنان عنوان کرد: تمدید قراردادها در حال انجام است و فرصت نشست نیست و مرتبا بازی داریم و الان هم باید به امارات برویم برای بازی برگشت.