اعضای تیم ملی والیبال نشسته بعد از قهرمانی در لیگ جهانی با رئیس جمهور دیدار کردند.

 

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از  "ورزش سه"، اعضای تیم ملی والیبال نشسته ایران که شب گذشته به قهرمانی مقتدرانه ای در نخستین دوره لیگ جهانی به میزبانی تبریز دست یافتند و با شکست روسیه جام قهرمانی را بالای سر بردند، بلافاصله با رییس جمهور دیدار کردند.  


 در این دیدار که شب گذشته و در حاشیه جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی برگزار شد، بازیکنان، مربیان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان حضور داشتند.


حسن روحانی در این دیدار با تبریک قهرمانی تیم والیبال نشسته کشورمان در مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته، از تلاش‌ها و افتخارآفرینی بازیکنان این تیم تقدیر کرد.


یکی از اتفاقات جالب، تعجب رییس جمهور از دیدن مرتضی مهرزاد، بلندقدترین بازیکن معلول جهان بود که در چند سال اخیر به تیم ملی والیبال نشسته اضافه شده و نقش کلیدی در موفقیت های این تیم دارد.


وی با قد ۲۴۶ سانتی‌متر، به‌عنوان بلندترین مرد ایران شناخته می‌شود و همواره از جذابیت بالایی برای مخاطبان برخوردار بوده است.


مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش که در این جلسه حاضر بود، اطلاعات کافی را راجع به ملی پوشان والیبال نشسته در اختیار روحانی قرار داد.