ربیع خواه در خصوص اینکه گفته می شود قراردادهای بازیکنان در صورتی تمدید می شود که جریمه های آنها بخشیده شود،گفت: بحث جریمه‌ها را نمی‌دانم و آن را اصلا پیگیری نکرده‌ام قراردادم را برای دو سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرده‌ام.

قراردادم را برای دو سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرده‌ام

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از افکارنیوز، محسن ربیع‌خواه پس از پیروزی برابر سپیدرود و قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی مبارک هواداران باشد. من طی یکی دو روز آینده باید زانوی خود را مورد عمل جراحی قرار دهم و تقریبا 5 یا 6 ماه باید زمان بگذرد تا به شرایط ایده‌آل برسم.

وی ادامه داد: خوشبختانه قرارداد من تمدید شده است و نگرانی از این بابت ندارم. سال آ‌ینده هم امیدوارم که قهرمان شویم و دل هواداران را بدست بیاوریم. مصدومیتی که برای من پیش آمده جدید است و پیش از این مشکلی از این بابت نداشتیم.

بازیکن مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: به هر حال مصدومیت بخشی از فوتبال است همیشه با تمام وجود برای تیممبازی کردم اما گاهی اتفاقاتی از  این دست هم برای بازیکنان رخ می‌دهد.

وی در خصوص اینکه گفته می شود قراردادهای بازیکنان در صورتی تمدید می شود که جریمه های آنها بخشیده شود،گفت: بحث جریمه‌ها را نمی‌دانم و آن را اصلا پیگیری نکرده‌ام قراردادم را برای دو سال دیگر با پرسپولیس تمدید کرده‌ام.