سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: با توجه به این که کمتر از 24 ساعت 2 بازیکن خود را از دست دادیم باید اذعان کرد که بازی بسیار سختی برابر حریف داشتیم.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایرنا جان توشاک روز جمعه پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از آغاز بازی تنها 2 بازیکن روی نیمکت داشتیم و از این جهت آسیب بسیاری به تیم ما وارد شد و از سوی دیگر گرمای هوا کار ما را سخت تر کرده بود.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با اشاره به این که در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم افزود: ما بازیکنان خوب و مستعدی در اختیار داریم و رفته رفته سعی می کنیم نتایج دلخواه هواداران را کسب کنیم.
وی با اشاره به این که در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم افزود: ما بازیکنان خوب و مستعدی در اختیار داریم و رفته رفته سعی می کنیم نتایج دلخواه هواداران را کسب کنیم.
وی با اشاره به این که چهار بازی اول لیگ همیشه سخت است افزود: با توجه به این که نفت مسجدسلیمان اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام می داد از تمرکز بالایی برخوردار بود و می‌خواستند پیروز میدان شوند اما در کل با توجه به مشکلاتی که قبل از شروع فصل داشتیم یک امتیاز برای ما نتیجه خوبی بود.
توشاک در خصوص بازی گفت: در بازی امشب چند شانس گلزنی خوب داشتیم که نتوانستیم از آن های به خوبی بهره ببریم و امیدوارم در آینده بتوانیم از بازیکنان خارجی که جذب کردیم به خوبی استفاده کنیم و ضعف های خود را برطرف کنیم.
دیدار بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی تبریز روز جمعه در مسجدسلیمان برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
6064/9789