پیشخوان
شبکه های اجتماعی
نظر سنجی
کدام یک از این گزینه ها می توانند پیروز انتخابات ریاست جمهوری شوند ؟
حسن روحانی
ابراهیم رییسی
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
عزت الله ضرغامی
محسن رضایی
گفتگوی هفته نامه

گفت و گوی مثلث با مجتبی شاکری

نامزدها چالش کنند

پیروز ایزدی درگفت‌وگو با مثلث

نظام حزبی فرانسه در آستانه فروپاشی است

گفت‌و‌گوی مثلث با احمد بخشایش‌اردستانی

بدنه رای جلیلی حفظ می‌شود

گفت‌و‌گوی مثلث با محمدعلی پورمختار

جلیلی باید کنش‌گر سیاسی بماند

گفت و گو سالنامه مثلث پیش از ثبت نام نامزد ها با دکتر احمد توکلی

خلأ هاشمی برای روحانی دردسرآفرین می‌شود

گفت و گو با نجات‌اللّه ابراهیمیان

شب انتخابات تعیین کننده است

گفت‌و‌گوی مثلث با علی‌اکبر اولیا

به احمدی‌نژاد توجه نکنیم

گفت‌و‌گوی مثلث با محمدعلی پورمختار

ممکن است منتقد رئیس دولت آینده شویم

گفت‌وگو با غلامعلی جعفرزاده

فراکسیون مستقلین قدرتمند‌تر می‌شود

متن کامل گفت و گوی سالنامه مثلث با دبیر کل جبهه پیروان:

محمد رضا باهنر در گفت و گو با مثلث : هاشمی می گفت اگر روحانی حمایت نمی کردیم 4 درصد بیشتر رای نداشت

متن کامل گفت و گوی مثلث با عباسعلی کدخدایی؛

سخنگوی شورای نگهبان : ممکن است برخی را که ردصلاحیت‌کردیم تایید کنیم

استاد دانشگاه آلابامای‌جنوبی درگفت‌وگو با مثلث

جمهوریخواهان تمایلی برای استیضاح‌ ترامپ نشان نداده‌اند

دکتر رضا سراج درگفت‌وگو با مثلث

چرا اینقدر دیر؟!

قالیباف به وظیفه‌اش عمل کرد گفت‌وگوی مثلث با اقبال شاکری عضو شورای‌شهر تهران

گفت‌وگو با دکتر امان‌الله قرایی جامعه‌شناس

رویارویی پلاسکو با بازار
زمان انتشار : یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۰۶:۴۱ | کد خبر : 1161207147 |

سردار سلامي: فلج کردن ایران با تحریم‌ها فقط یک رویا برای غرب بود

سردارسلامي گفته: : وقتی یک کشور بتواند مقابل ائتلاف جهانی بایستد و نقطه ثقل منطقه شود یعنی قدرتی جهانی است

به گزارش مثلث آنلاين سردار حسین سلامی صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده سپاه  حضرت قمربنی هاشم(ع)، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران شبیه به بعثت اولیه اسلام بود، اظهار کرد: زمانی که آیات وحی برای اولین بار بر قلب پیامبر(ص) ظهور کرد و پرتوهای آزادی، کرامت، اخلاق و معرفت را بر صفحه‌ دل‌ها تاباند هیچ کس تصور نمی‌کرد که اسلام با این سرعت طول و عرض عالم را طی کند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه 38 سال است همه جنگ‌های بزرگ و کوچک عالم در منطقه‌ای به نام اسلام و در منطقه‌ای که ام‌القرای جهان اسلام است به نام ایران صورت می‌گیرد، ادامه داد: اساس انقلاب اسلامی ایران برای در هم شکستن جغرافیایی سیادتی بود که دنیای استکبار برای استیلا بر مسلمانان ایجاد کرده بود.

سلامی افزود: برای مسلمانان ننگ‌آور بود که کشورهای استکباری بر سرنوشت آنان مسلط شوند و ثروت‌های ملی، مذهبی و دیگر ثروت‌های آنان را به غارت ببرند ولی این سرنوشت جهان اسلام تا قبل از انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به تسلط آمریکا و انگلیس بر سرنوشت مسلمانان حداقل در 100 سال اخیر، تصریح کرد: استکبار سرنوشت غم‌باری برای مسلمانان ایجاد کرده بود که تحمل این وضعیت برای یک روحانی آزاده سخت بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه شکست دادن آمریکای آن روز جز به دست انسانی که بر خدا تکیه داشت ممکن نبود، تصریح کرد: با دست خالی و غلبه بر امپراطوری آن روز تنها نشان از نصرت الهی بود.

*همه دیکتاتورهای عالم محصول سیاست آمریکا است/ رهبر معظم انقلاب یک پناهگاه معنوی بزرگ است

سردار سلامی ادامه داد: همه دیکتاتورهای عالم محصول سیاست آمریکا است و هر گروه تروریستی ساخته دست آمریکا و متحدان آنان هستند و همه آزادی‌خواهان عالم به دست آنان به زندان رفته‌اند و در جنگ‌های 38 سال گذشته که در غرب آسیا رخ داده است یک طرف آنها آمریکا، بخشی از کشورهای اروپایی و رژیم‌ها مرتجع منطقه مثل آل‌سعود بوده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه آمریکا و متحدانش طی این سال‌ها به 14 کشور مسلمان حمله کرده و ملت‌ها را آواره کرده است، افزود: اکنون 10 میلیون زن و کودک سوری از پیامدهای جنگ خونین رنج می‌برند که آمریکا و هم‌پیمانانش آن را برای سیادت خود به راه انداخته‌اند.

وی با اشاره به وضعیت بد منطقه بیان کرد: به یمن، پاکستان، عراق و لبنان که نگاه کنیم، می‌بینیم این جهان اسلام یک حامی نیرومند و صادق به نام جمهوری اسلامی دارد که بدون هیچ چشم‌داشتی به ثروت‌های مادی آنان، از آنان حمایت می‌کند

سردار سلامی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران یک پناهگاه معنوی بزرگ است که در مقابل این صف‌آرایی قدرت‌های بزرگ، از مظلومان دفاع می‌کند، افزود: ما هیچ منافع مادی در فلسطین، سوریه، لبنان و عراق نداریم منافع ما تنها آبرو، عزت، حفظ کرامت، امنیت مسلمانان و حفظ و احیا ارزش‌های اسلامی است که به فضل الهی همان‌طور که می‌بینید هر چه دشمن پرونده گشود تا توسط آن به انقلاب اسلامی آسیب برساند، مختومه و باطل شد.

* فلج کردن ایران با تحریم‌ها فقط یک رویا برای غرب بود؛ ما در تحریم هسته‌ای شدیم

وی با بیان اینکه کشور ایران در قالب جنگ 8 ساله در قواره یک قدرت بزرگ ظاهر شد، اظهار کرد: تحریم اقتصادی یک جنگ واقعی است که اگر به این شکلی که الان بر ملت ایران تحمیل شده بر قدرتی بزرگ و جهانی تحمیل شود کمر آن را می‌شکند.

سردار سلامی خاطر نشان کرد: امروز سیمای یک اقتصاد تحریم شده را در جمهوری اسلامی نمی‌بینیم، هرچند قرار بود با تحریم‌های علمی و اقتصادی فلج شویم ولی این تنها رویای غرب بود چرا که ما در تحریم، هسته‌ای شدیم نیروگاه‌ها و پالایشگاه‌های مهم ساختیم و دیگر اقداماتی که شاهد آن هستیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواست با تهاجم فرهنگی ملت ایران را از نظام خود، جوانان را از اسلام، دختران را از حجاب، مساجد را خالی و اعتماد مردم به رهبری را کم کنند، افزود: یکی دیگر از کارهایی که می‌خواستند انجام دهند این بود که ما را درون مرزهای جغرافیایی خودمان محصور کنند، اما آنچه که اتفاق افتاد عکس این بود و امروز ساختمان‌های بزرگی از قدرت به دلیل فرصت تحریم‌ها برای انقلاب اسلامی ایران ایجاد شده است.

* حزب‌الله به سیادت سیاسی رسیده است/در 360 درجه‌ای محیط پیرامون ما آتش زبانه می‌کشد ولی ایران امن است

جانشین سپاه پاسداران ادامه داد: ما در لبنان حزب‌الله را داریم که به سیادت سیاسی رسیده است و نقطه تعادل سیاسی و تعیین‌کننده نظم شده است و رژیم صهیونیستی از ترس حزب‌الله جرأت هیچ کاری را ندارد.

وی افزود: در سوریه یک ارتش نیرومند و بسیج مردمی قدرتمند شکل گرفته است و خوشبختانه آن ید واحده و امت واحده نه فقط در وجه سیاسی بلکه در قالب یک نیروی نظامی قدرتمند در حال شکل‌گیری است و بسیج مهم‌ترین نیرو در حال حاضر برای عقب راندن تروریست‌ها در سوریه است.

سردار سلامی ادامه داد: وقتی ملت ایران و ملت‌های دیگر با تکیه بر قائمه ولی‌فقیه به عنوان عمود خیمه اسلام دست به دست هم می‌دهند نتیجه آن پیروزی است و سپاه مفتخر است در این مسیر سخت جهاد از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون حضور داشته است.

وی با اشاره به اینکه در کشور سپاه قدرتمندی در کنار ارتش نیرومند شکل گرفت، افزود: ارتش، سپاه و نیروی انتظامی ما امروز نیرومندتر از گذشته است و درحالی که در 360 درجه‌ای محیط پیرامون ما آتش زبانه می‌کشد ولی ایران امن است.

سردار سلامی افزود: این معجزه نظام ماست که خداوند اینگونه آن را لنگرگاه امنیت قرار داده است هرکجا ما هستیم امنیت هم هست و هرکجا انقلاب اسلامی سایه پراکنده است مردم به دیار خود باز می‌گردند مانند نجف، لبنان، کربلا فلوجه و... .

سردار سلامی با اشاره به اینکه ایران امروز یک قدرت جهانی است، اظهار کرد: وقتی یک کشور بتواند در مقابل ائتلاف جهانی بایستد و نقطه ثقل منطقه شود یعنی قدرتی جهانی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان افزود: ساختارهایی که امروز در جمهوری اسلامی شکل گرفته نویدبخش شکل‌گیری یک قدرت جهانی را دارد که توانسته قوای جهانی را در کنترل خود بگیرد.

نظرات
نظرات بینندگان انشار یافته : در انتظار بررسی : غیر قابل انتشار :
گزارش تصویری
انتخاب سردبیر